Prijava

magareće godine je odlična knjiga.

daj tu ako valja nije ni bitno, ili bilo koju koja nije neko zemsko sranje da ne bacam bezveze. moze i kamasutra ima i tu slike samo ne znam jel ima taj grej

stavi postarinu na mene obavezno

Pseto vam posvršavao po facama, opaaaa

Bez zajebavanja - njegova bila odista najkulja defka, smorilo samo to što su opet izronili raznorazni klanovi na sajtu, mislim stvaaarno...

Profe što se ti nisi takmičio? :-D

Pseto88 - Svrsava po facama since '00.

e boh jesi ti nesto lobirao? ja stvarno nisam ociju mi

njegova je dobra samo zbog autobiografskog momenta

Daj, Profe, kakvi klanovi? Ja sam kao član žirija glasao za psetovu definiciju prvo, a ako hoćeš dsa kažeš da pripadam nekom klanu, pa reci kom klanu, nemoj ko Vučić, "neki ovo ono". Što se tiče svršavanja po faci, to nije bilo u opisu takmičenja.

Valdemare, brt, sprda se Prof za klanove. Opusteno. :-D

ta jebem ti :D a zamislite da pseto cita ko sasvimnebitna kad je bila mala, po knjigu dnevno gde bi mu bio kraj..pobedio bi i najvece glave vukajlije sto nisu vise na sajtu, u pisanju..da ne upotrebim neku ostriju rec

Pseto bi mogao da čita knjigu dnevno, ali da li hoće to da radi ili neće, njegova je stvar. Nekad sam i ja čitao knjigu dnevno, smorio se sad.

Knjigu dnevno? Kakvo je to štivo? Ja mogu 300 strana dnevno da pročitam maksimalno. Kakve vi to knjige čitate kad možete knjigu dnevno?

Pa jbg, kako ko, ja sam istreniran za to brzo čitanje. Mogu recimo 500-600 strana dnevno. Naravno, ne mogu uvek, to je samo kad sednem sa entuzijazmom i da mi glatko klizi i da mi se sviđa.