Prijava

Ne treba zaboraviti ni pripadnike/ce LGBT populacije, mislim, statistički je neverovatno da ih ovde nema.

Ovo je "Muško-ženska tema". MUŠKO.......ŽENSKA.

A, da, zaboravio sam.

a uz to niti jedna je ikada platila piće ili obrok.

ovo govori dosta o njima...sve imaju jebenu zmijurinu u dzepovima, i forsiraju pricu o dzentlmenima samo kad treba da im se plati nesto...a kad im ne odgovara onda se busaju sa nekim zenskim pravima i jednakosti.

cuj ovog mixmaxa... nacin na koji cutim mozda zanima neku gluvonemu ribu

zena se smatra dzekom kad plati sama sebi racun....kao ja sam sposobna zena nece meni niko da placa...pa okej, al oce te ubiti da okrenes turu i drugima ili je to privilegija samo muskarcima?

znam sad ce sve da pocnu ''JA U|VEK OBRNEM I PLATIM NE ZNAM GDE TI NALAZIS TE SPONZORUSE''

jednom godisnje mozda naletim na devojku-dzek devojku koja nema zmiju u dzepu da plati, inace sve moram ja....mada odavno nemam problem da oladim ribu kad vidim da oce da se grebe...ne izbegavam ni da ispadnem seljak i da se izderem na nju pred svima kako te nije sramota da izadjes sa 200 din u dzepu i da se napijes ko svinja...

bas mi se pre par nedelja nakacila ulicarka mislila da ce da me iscedi lako, aj mi platiiii pice, aj mi plati ulaz, aj ovo aj ono....posle je ronila suze kad sam je pred 20 ljudi izvredjao na fin nacin da je klosarka sto izlazi bez dinara pito sam je kako ce kuci kad nema ni 20 dinara u dzepu....uglavnom takva jedna individua izlazi 3-4 puta nedeljno i stalno je pijana i drogirana jer su likovi pickopacenici koji ce da placaju ako vide da ima imalo sanse za seks

bas mi se pre par nedelja nakacila ulicarka mislila da ce da me iscedi lako, aj mi platiiii pice, aj mi plati ulaz, aj ovo aj ono....posle je ronila suze kad sam je pred 20 ljudi izvredjao na fin nacin da je klosarka sto izlazi bez dinara pito sam je kako ce kuci kad nema ni 20 dinara u dzepu....uglavnom takva jedna individua izlazi 3-4 puta nedeljno i stalno je pijana i drogirana jer su likovi pickopacenici koji ce da placaju ako vide da ima imalo sanse za seks

ahahahahaha o bože

ne kazem da si ti slab,to sa shabanom je solidno kao humor...i tvoj humor inace je solidan ja znam da vecinom se zajebavas cak i sad vrva i video sam te sa terase u junu 2015.

HAHAHA!

moji postovi nisu ha-ha-ha postovi nego treba malo da se razmisli o njima

e izbegavam ni da ispadnem seljak i da se izderem na nju pred svima kako te nije sramota da izadjes sa 200 din u dzepu i da se napijes ko svinja...

Hahah volim te brt

moji postovi nisu ha-ha-ha postovi nego treba malo da se razmisli o njima

ahahahahahaha daj još neki

http://vukajlija.com/forum/teme/69701-musko-zenska-tema?strana=4#post_3451335
http://vukajlija.com/forum/teme/69701-musko-zenska-tema?strana=5#post_3451487

ova 2 posta su me nasmejala vise nego bilo sta u zadnje pola godine na vukajliji

inace,pez samo ih odbij na pocetku kad krenu tako da kenjaju,htece kurca i dalje samo isprobavaju granice

picke znaju da ih mogu unistiti pa im ne placam nista vole moj kurac vise nego ja njihove picke

Čekaj, kakva je to žena koja ide okolo i prostituiše se za par pića, džointa ili linija koksa? Pezose, nemoj da imaš posla sa takvima, jbg. Ja na primer volim da meni žena plaća piće dok se ne usvinjim, i nemam nikakvih problema s tim. A nisam u besparici, platim ja, plati neki put ona, na kraju ispadne da se i ne sećamo ko je kome plaćao piće, a i nikad se to posle i ne pomene. Mada, ima onog balkanskog: NE, JA ĆU DA PLATIM!!! Pa mi ruka sama krene za novčanik, ali ako ona kaže: ne, ja ću, e tu iskontrolišem ruku.

A, nego, kako se kompleksnost teme muško-ženskih odnosa svela na to ko će da plati piće?

da pohvalim putinku za hrabrost, poslala mi spisak najmuškarčina na sajtu.

imam rešenje: privedeš je na gajbi i nema problema

Nemoj da pišeš ko ti je sve poslao, mora da bude anonimno.

pa neću da kažem ko joj je na spisku...

da pohvalim putinku za hrabrost

ketfajt u najavi

što bre, ja volim putinku, vrlo duhovita žena...

i spisak joj je duhovit, samo toliko ću da kažem i više ni reč...