Prijava

radjarde posluzi se tim forama, ako kazes ribi koja gleda grand paradu-a to je 70% riba-da je saban bio kod tebe kuci na rucku, ima da te gleda kao boga.inace malopre saznam da se jedna riba koju sam muvao-ona me iskulirala- smuvala sa jednim likom koga imam na fb u prijateljima a taj lik je fascinantan.veceg blamera od njega nema.npr.lik okaci sliku gde je on sa jos jednim likom, on stavio neke naocare, rasirio ruke a stavio komentar na sliku-ja i laki, paranoja u las vegasu na srpski nacin heheh.pa kad pocne da pise statuse a svaki se zavrsava recenicom-toliko od mene-

http://vukajlija.com/forum/teme/69701-musko-zenska-tema?strana=3#post_3451309 nemoj se ljutiti brate ali od najboljih bicarki koje znam 90 posto se ne bi fasciniralo pricom o sabanu saulicu...za ostalih 10 posto nisam siguran mada sumnjam da bi i one

ih pa ti si onda iz grada..ko zna gde ti izlazis i kakve ribe muvas.ja idem gde ima uzivo muzika

postoje mesta i glave koje s kojima preferiram blejati al isto tako cesto blejim i na raznim mestama i glavama toliko shirok spektar da ima bas dosta razlicitosti a i slicnosti svuda vidim...najbolje bicarke istina one su iz gradova uglavnom,u manjim mestima i selima s kojima sam blejao dosta dobrih picaka i likova ali nista nisu u poredjenju sa gradskim likovima i pickama s kojima sam blejao tako da ni jedna bicarka iz manjeg mesta ili sela ne ulazi u racunicu ,,najbolje bicarke koje znam,,...
ne kazem da si ti slab,to sa shabanom je solidno kao humor...i tvoj humor inace je solidan ja znam da vecinom se zajebavas cak i sad vrv a i video sam te sa terase u junu 2015.

hahahah tek sad vidim da je cela prica pocela zato sto si ti ozbiljno odgovorio na ovo

Владимир Путин

Slusaj care,to sto si debeo ili ruzan,visok,nizak,beo,crn,to sto ne znas da kazes neko slovo i nesto slicno,ne treba ni u jednom trenutku da te sputava od toga da uspes..poznajem mnogo gojaznih muskaraca koji imaju devojke i sve..pogledaj danasnje devojke,slomljene su,svaki muskarac samo razmislja kako ce da ih izjebe i sutne..ti budi drugaciji,bas zato sto si drugaciji..pokazi devojkama da si dobar lik,da ti nije vazan samo sex,da ih neces izneveriti,veruj mi da bi svaka devojka pre izabrala nekog debeljucu koji ce da je voli vise od sebe i koji ce umeti da je ceni,nego nekog zgodnog frajera kojeg ce da pokazuje drugaricama nekoliko dana,nedelja i onda kada dobije sta je zeleo i on ce naci bolju,jer bar ja mislim,da od lepse,postoji lepsa,od zgodnije postoji zgodnija..nadam se da sam ti pomogao ;)

Ovaj labokv ili kako se pise. Strasno... cek brt stvarno pricas ribama da je Saban Saulic bio kod tebe? Meni da se to stvarno desilo krio bih to kao zmija noge, koji ce mi on kurac kuci. Svakako je prejadno hvaliti se da ti je neko bio kuci, pogotovo Saban mrtvi. Mozda ti zivis u Batajnici ali slabo koja od Vozdovackih riba bi pala na tu pricu.
Prica o liku koji je sa 5 riba je lose vidjena: to je u stvari gej lik sto se druzi sa ribama, frendzonas, nema testosteron i ne jebe ni jednu od njih. Ako jebes neku ribu zasto bi izveo i 4 njene drugarice na pice wtf koji kurac

hahahah svidja mi se sto pricas o shabanu kao da je neki preogavni insekt ili stetocina

koji ce mi to kurac u kuci ahhaahh

Kako ste banalizovali zene ovdje :D je li ijedna pala na normalnu pricu IKADAAAA?

Ja sam uvek bio prirodan sa ženskom čeljadi, normalan, a uz to niti jedna je ikada platila piće ili obrok. Naravno, ne slušajte mene, ja sam budala.

ja lazem devojke, procenim sta kod koje moze da prodje pa se prilagodim. Sirok arsenal za napadanje, od patetike-skrnavosti-bahatosti

dobro to, nego.. jebeš li štogođ?

Dobro, ne kazem ja, treba i slagati malo :D al poneke zanima i normalna prica a ne ja sviram u bendu koji ne postoji i imam dobro tatino auto

pravite ovde elaborate o muško-ženskim odnosima, a niko da napravi spisak.

Stide se, srca mala. Ili bi možda napravili spisak, al bez tebe, pa se plaše bana :)

ok, svečano obećavam da nikog neću da banujem jer mi se ne sviđa spisak.
ljudi, ovo je praktično anonimno, internet jebeni.
žene, napravite spisak najzanimljivijih muškaraca na sajtu, da objavimo pobednika i vidimo kako radi sujeta...

Ali ne veruem koliko priče o (ne)normalnoj priči.
Pre nego što lik ugleda dotičnu ona ga je već smestila u folder "možda" ili "nikad".

Priča je totalno nebitna, način na koji se priča ili ćuti je sve.

Ne treba zaboraviti ni pripadnike/ce LGBT populacije, mislim, statistički je neverovatno da ih ovde nema.

to smo već zaključili, ima na više mesta 'pederčine oterale žene sa sajta'.