Prijava

i žene vole boha, bilo glasanje

Ej osim putinke, milice crnogorske i tome sve su nezanimljive. A na sajtu im ne treba zastita jes su vicnije od nas u prepucavanju.

E da za to glasanje na kojem se pljuje po banovanom coveku...l pa tomstvarno pokazuje vas nivo. Kad sam tu ne mozete normalno da se prepucavate.

AL TI SI SLABO TU OTWARAŠ PUNO TEME BRT HAHAHA

Sad kad se iznervira sto sam ga iznapusavao na forumu pa ga baba posavetuje da preskoci svoje nokte 33 puta.

rasni, putinka glasala za bohora:-P
a muški za tebe, jebi ga

Pa sta za koga je glasala. Sta sad ako neko gotivi nekoga koga ti ne gotivis onda ti trebas automatski da ne gotivis i njega.
EDIT: A da to ti radis,

Rasni, meni svejedno, ali ne bih dozvolio da me ovako jebu. Toliko.

jako me uznemirava sve ovo i zato dizem glas nek sam pojo gomno :D ali bar sam skinuo dlaku sa jezika dosta vise sabijanja u sebe vreme je da se raskrinka ova banda sa vukajlije koja se odrzava kao crvi u zemlji. sve se ovo formira na temeljima lazi i jadnosti a opet je cvrsto i opstaje vec predugo. jedite govna ljute glave shomy olanik boxor papet master deky i boli me kruac sto sam izopsten imam ja rasnog i niko mi i netreba odavde vise. a rasni samo ceka ovo sve vreme napokon podrzavaoca i desnu ruku. nadam se da cemo prikupiti vise pratilaca jer smo za razilku od vecine ljutih glava konzistentni i nelizemo cmar nikome i ne srozavamo se nikada ako smo degenki. a ta vasa kula od karata izgradjena od teatralnosti i grcenja za primat kad tad raspasce se.
streec mod team
edit:cara je

мој глас иде бохору јер је ишао са мојим зетом у средњу

бохор > расни
капирате ок

GLUPA VAM JE TEMA NIJE VAM OLANIK KOMENTARISAO XAXA KOJA STE GOVNA

a sto se boxera tice +1
nosi forum ponajvise mesecima unazad glas za njega

Uh unosite kvarite hramoniju na forumu sa ovakvim stavom prema novim temama.

koga ti to gotiviš, rasni, a ja ne gotivim?
ja, recimo, ne volim pseta, a bohoru sve želje ispunjavam, šta sad...

koga ti to gotiviš, rasni, a ja ne gotivim?

Eh....

E Jamajko gde ti je zet sada? Vidim sneg neki i zima jebo ga pas

HWALA SVIMA NA LEPIM GLASOWIMA

ja, recimo, ne volim pseta, a bohoru sve želje ispunjavam, šta sad...

Pseta niko ne gotivi osim boksera.