Prijava

Ovo znači samo jedno. Biće rata.

Pročitao sam da je Velika Srbija politički proces, znači može. EU se sprema za sranje sa muslimanima, pa hoće da se potpuno očisti Balkan od islama. A mi ćemo verovatno dobiti Kosovo i Republiku Srpsku.

Mada mi je Šešelj veoma čudan. Umesto udruživanja sa ostalom patriotskom opozicijom, on ih pljuje.
Ne znam nisam pametan. Šta je saznaćemo kad predje 20%.

Ova i Radovanova presuda su apsolutne pobede Srba.
Bolje nije moglo. Samo još da Radovanu smanje na 20 godina kaznu, pa da uskoro izadje.

vi se i dalje zavaravate da je on protiv vucica i zeli da ga rusi ha ha

Mada mi je Šešelj veoma čudan. Umesto udruživanja sa ostalom patriotskom opozicijom, on ih pljuje.

хм, шта би то могло да буде?

sad ce da bude cirkus do izbora, napravice 2-3 incidenta, svakako ovo donosi glasace, ali nekih 7% na kraju max, posle izbora nista, po potrebi i pozivu smarace cisto da ne bude sumnjivo i u roku od 5god bolest i kraj jbg, mada voleo bi da pozivi sad posle presude

Armine, on nema rak, lazirao je nalaze.

ArminVanBuuren
vi se i dalje zavaravate da je on protiv vucica i zeli da ga rusi ha ha

Ovo. Pljuvaće po Nikoliću, Vučelu neće dirati. Ali očekujem da ima više glasova od SPS-a, ponapaliće se averidži sad i glasaće za njega.

Сад ће скупштина тек да буде ријалити, продуценти Парова већ чупају косе.

----------------------------------------------------------------------------------

Ова пресуда је још један доказ да је Хаг суд искључиво за Србе, а Хрвате увек ослободе!

Тј. не постоји јачи доказ од овог да је Шешељ стварно Хрват.

Допуна: Сад видим да је Мусаши написао сличну ствар на фејсу, нисам се први сетио, пих

JEBACE VAS VOIVODA SADA ZAPANTITE OVAJ POST

I HRVATI SU SRBI STEC

Ovo. Pljuvaće po Nikoliću, Vučelu neće dirati. Ali očekujem da ima više glasova od SPS-a, ponapaliće se averidži sad i glasaće za njega.

Једино што ће откинути неки процентић Пичкоустом и тако му нанети нехотично душевни бол, али ће овај опет у коалицијуса СПС-ом тако да исти нам курац.
10% је минимум после овога за Војводу.

Jeli zna neko kolko para ce dobiti vojvoda sada za odstetu da ga cimam za neki lokal u centru?

Centru novog beograda naravno ko se jos jebava po gradu

trazi 12 miliona, al ima neki zakon ili tako nesto da ne moze da se isplacuje i niko do sad nije dobio nadoknadu

Mora Vojvoda da dobije naknadu, niko pre njega ih i nije karao ovoliko u kontinuitetu. Dobar koitus nema cenu!

Gledam ovu Prvu, te Milićka, te neka uz Brankicu, te Kandićka, evo sad neki debilko iz nekog humanitarnog fonda, je l' ova Prva postala novi B92?

Мислим да мој живот од тренутка пуштања шешеља нема смисла. Чему сад да се надам?