Prijava

цар и сок од зове: број јебања у животу = 0

debeli gmaz marko o jebanju, e živote

ee makarena..neka ginu turci terorisali su nas 500 god i nista se nisui promenili od tad da mogu opet bi oni sirili islam

pa reko da podjelim sa vama ako neko hoce da vidi istinu

Хахахах какав избор речи, дакле ти си решио да нам отвориш очи клиповима од цирка десет секунди у којима су расцопана глава и здробљено тело једина информативна вредност

ето, заблуде су разбијене, сад стварно знамо како се људско тело понаша под притиском од око 40 тона

pa da li ti na tv-u vidsis ovo ili samo vidis slike vojnika kako stoje i ljudi kako stoje
i kao kazu ti nesto
valjda vjerujes svojim ocima, a ne nekome sto ti prica

ja da nisam ovo pogledao, ne bih vjerovao da su tenkovima na ljude isli
na to sam mislio

ja sam video da je tenk pregazio neki auto i ako je.koji je to genijalac ostavio auto na sred ulice kad prolaze tenkovi sta sad treba da dodje pauk da ga skloni pa tek onda da prodje tenk.kako nekog moze da zgazi tenk jbt pa ne ide on 200 na sat, jedino ako je taj stajao ispred tenka i cekao da ga zgazi

Dio ljudi je stajao pored ograde pa je vozac namjerno skrenuo ka ogradi i pregazio ih. Neki nisu stigli da se izmaknu, pobjegnu, skoče.
I inace da, izasli su goloruki na vojsku, sasvim je realna opcija da te vojnik ubije.

Nisu goloruki, imali su motke, eno dvojica izlupali tenk koji je gazio taksi, nije mu bilo dobro.

Turci uz Srbe najgluplji narod sig

и најглупљи међу њима потурчени срби

e dje su kurdi, koriste li priliku za akciju?

Kurdi strpljivo čekaju da se što više Turaka pobije među sobom, pa onda da djeluju. Jbg, lakše.

I rekla je arhivi,
pridji mi ja vise nisam mala,
i pridji mi ja necu biti sama

Ozbiljna zajebancija

spasao ga da bi mu posle zivom odsekli shake, ima i snimak....koliko bolesan treba da budes

Pravis drzavni udar a predsednika ne kontrolises, ne kontrolises sredstva informisanja, saobracaj, gotovo nista.... u kurcu.

Erdoganova namestaljka, diktatorska sranja.

Šta li lupaš neobrazovani sns bote.