Prijava

Ja izgledam ko Titov pionir, znači mogu da nosim švajcarca.

Stevane koja je to odredjena velicina? :D

Немам појма, лик је показао рукама лол

Рецимо нешто мало веће од ножа за сечење хране.

И додао да ако хоћеш назад то што су ти одузели, мораш да пишеш захтев судији и да платиш још 15 хиљада.

Сваки преклопни нож је законом дозвољен за ношење. Код осталих ножева постоје неке регулације, али то зависи од случаја до случаја. У суштини, злоупотреба се кажњава, овако мање више можеш да носиш шта хоћеш. Немој само каму од пола метра носити јебига.

Nije dozvoljeno nositi preklopni nož uzgradu suda.

Ej, ne jedi govna ti

Jebote, našem narodu džaba govoriti. Izvadiš mu koji je član, izvadiš mu mišljenje, izvadiš sve i onda opet proizvoljno lupeta PO ZKONU VAKO PO ZAKONU NAKO a nit zna koji je zakon nit ikoji kurac. Srpska posla. Najgori smo narod.

Skočimiše, moraš razumeti da prosečni krezavi srpski seljak poznaje bolje bilo koju oblast bolje od eksperta za tu oblast.

Jebote stvarno, ovde Skočimiš sve objasnio, ali džaba (ti roberto, džaba ti kavali).
Ovaj Daunizam me podseća na jedan put kad je neko otvorio temu za pitanje "kako poslati pismo" (ne znam tačno kako se zove, samo ukucajte na guglu slanje pisma i izaći će)
i nakon jebenih desetak stranica klasičnog vukajlijaškog spemovanja (u stilu trolololololololo) jači oblik Daunovog sindroma je i dalje sprečavao prosečnog korisnika sajta da uopšte pojmi nešto kao što je: kupiš markicu i zalepiš je na kovertu i ubaciš u sanduče ili odeš na šalter i daš pismo; iako je to na mentalnom nivou "penis ulazi u vaginu" jebote a o stvari zvanoj "penis ulazi u vaginu" je posvećeno pola ovog sajta, ali zato niko ne razume "markica se stavlja na pismo" i "pismo ulazi u sanduče".
Jebote pa na svetu ima barem milijardu ljudi koji su bukvalno nepismeni pa rade to svaki dan (mislim na slanje pisma, ne na penis u vadžin) ali zato ovde ima takvih specijalaca kojima je to iznd svih intelektualnih mogućnosti (i da pošalju pismo, i da penetriraju).

Hahahha kakva tema, kontam da su već uhapsili lika

Drug moj skoro bio uhapšen zbog noža u kolima.

Poenta je u dužini sečiva, i gde ga držiš. Ako ga držiš u gepeku onda možeš da imaš i sataru.

U kabini tj u kolima na dohvat ruke mozes da imas neki perorez sa 2-3 cm sečiva.

On je imao neki od 4cm i pisali mu kaznu.

Ja imam od 15ak cm pored ručne, veliki, kao vojni
zaustavljali i vaši iz srbije i crnogorci
niko me nije uhapsio

pa onda bi sve ribolovce i lovce u zatvor vodili haha

dosta ljudi koje znam, iza vozačevog sjedišta imaju malu sjekiricu

ja taj nož tu držim, ne što me je strah
no što mi je tu pri ruci za razne stvari, ali eto i za ne daj bože
uglavnom ribolov, roštiljanje sa rodbinom i kumovima, kad udarim neku divljač autom pa da prikoljem i tako
čak sa njim i u badnjake idem haha
kad ga negdje drugo ostavim, nestane bez traga

Imam i ja 15cm!
EDIT: greška...pricate o noževima!

Drugačije je kad te murija uhvati u gradu sa njim, recimo u diskoteci racija a tebi nož u džepu
ili na tekme i razna okupljanja
to treba hapsiti, koji će ti kurac u gradu nož
da nisi pošao prut za ražnjića da naoštriš

Najbolje objasnjenje je "Zakon je govno i sve je ostavljeno na diskreciju pandura".
Sto se hladnog oruzja tice apsolutno mogu da ga tumace kako hoce.

Imam i ja 15cm!
EDIT: greška...pricate o
noževima!

OH TI DOSETLJIVI VRAŽE!