Prijava

Одлична тема, озбиљно. Ево један диван текст:
http://www.vrelegume.rs/test/zastava-101/

sta bese bio problem sa fiatom po kome je napravljena zastava 101, upali se ko sibica kad ga neko udari od nazad?

У автомобелизам се разумем ко Марица у крив курац, али упис. Врх тема.

Не знам искрено, нисам чуо за то. Знам да је Форд Пинто био екстремно осетљив на чукање отпозади, одмах букне.

ništa lepše nego ići u rikverc sa okrenutom glavom

samo polomljen retrovizor je dobar retrovizor

jebem li ga, moguce da sam pomeso pricu sa pintom. al mislim da sam procitao nesto da fiat 128 imao neki problem, a zastava se pravila tipa jos 20 god nakon sto su to saznali.

odjebi konjino! aj neka ga banuje neko...

zasto spemujes temu pricom koja nije vezana za automobilizam, i generalno je opoganjujes svojim prisustvom?

добра тема. елем, издувао сам оно лишће, најбоље је кад се мало осуши после неколико сунчаних дана, онда узму усисивач који дува и лагано издувају. срање је ако дуже време остане, па ту иструли, онда би било много теже издувати, морала би да се скида гума.

колико више цените ауто од првог власника? или то није битно кад купујеш ауто?

колико више цените ауто од првог власника?

Zavisi ko je bio prvi vlasnik, kako ga je održavao itd

или то није битно кад купујеш ауто?

Skoro pa nebitno, gledaš auto i njegovo opšte stanje.

Jer realno to prvi vlasnik može da bude i neko ko je kola maksimalno dobro održavao sve vreme i neko ko je menjao ulje jednom u 5 godina i akao ga k'o stoka.

to valjda ima veze samo ako znas da je taj prvi vlasnik neki normalan lik...
jebem li ga, nije bitno kolko ljudi vozilo, nego u kakvom je stanju auto.

Usisivaš koji duva se ne zove usisivač XD

како се не зове? то је усисивач, само му се окрене наопако она пластика напред и онда дува. то је усисивач за који је извршена пренамена.

Ja sam kompresorom izduvavao to. Tj. onaj deo koji je mogao da se izduva.

a kako se zove btw, sad kad razmislim pojma nemam?

то је усисивач за који је извршена пренамена.

usisivac koji je preispitao svoje zivotne izbore, i dobro razmislio u cemu je svrha njegovog postojanja, jer ovako ne ide vise.

Skoda oktavia naibolje avto! A dalje se ne razumijem!

skoda oktavija je dobro auto u kom se vozis i srecan si jer te sluzi i dobro je, a opet bi stalno hteo da kupis nesto drugacije, iako ne kupis jer nema smisla. ko kad se ozenis sa dobrom i lepom devojkom iz dobre kuce sa sela.