Prijava

ako je ovo automobilizam bez gtda da li ono postaje automobilizam bez celta?

u praksi da, iako ne pise.

Oktavija odlična, naročito ako je vrs.

Al ja i dalje ne kapiram foru sa svajcarcima i subaruom. Skoro sam bio u selendri u centru svajcarske, i bez zajebavanja 80% automobila su bili subaru, sto stariji sto novi. Ovde ih vidjam cesce nego obicno ali u unutrasnjosti bukvalno ko sto po nasim selima vozili wartburge.
Cenim da ovi sto zive po padinama gde pada sneg cene njihov 4x4 pa zato inace nemam drugo objasnjenje. Marka koja je svuda u evropi na marginama, vodece auto po svajcarskim vukojebinama...

Sto bi reko onaj Crnogorac sa Yt, najbolji je Citoen se4 B-)

Kojo auto bi izabrali izmedju.

Fiat Grande Punto 1.3mjet
Opel Corsa D 1.3 CDTI
Skoda Fabia 2005-2008 1.9 SDI/TDI

I dodajte jos neko auto, da ima 4/5 vroota i da ima sasvim okej mesta za 4 ljuda

Fabia 1.9TDI i to čak možeš i drugu generaciju 'ladno da juriš (od 2007.) bi bio moj izbor od ta 3.

Grande Punto i Corsa imaju isti motor mjet taj, ako su u dobrom stanju valja ih uzeti.

Pogledaj još ford fokus, astru H, seat leon, seat ibiza i sl.

>Dakle, na ovoj temi nema šatro stručnjaka?

Razmisljao sam i o fokusu, za astru H kazu da je dobra, ali elektronika jebe ne pokriva..

Ja mislim da su fabia, polo, ibiza, leon isti motori, vw-ovi

Mislim da ce fabia zadavati najmanje problema, pogotovo 1.9tdi.

Jesu isti svi, pogledaj, ako se uklopiš sa kintom, vidi i oktaviju neku, sem ako ti nije prevelika za tvoje potrebe (pošto vidim da si naveo male autiće).

Astra H. 1.4 troši nešto više ulja. Inače sasvim uredan automobil.

Jedi govna rasni

sale pvt, ne znam rade li ti notifikacije, pošto meni zeza tu nešto.

Uvek kad je prva poruka u PVT-u nece da se oboji, sad sve okej

Grande Punto i Corsa imaju isti motor mjet taj, ako su u dobrom stanju valja ih uzeti.

колико знам, нису баш сто посто исти. опел је из некога разлога додао пливајући замајац у фијатов мотор. то можда мало продужава век мењачу или још неком делу, али повећава и трошкове одржавања. пошто би ти купио полован мали ауто који не би возио још 200.000, фијат је вероватно исплативији.

Fabija ti tu najbolji izbor od navedenih, skoda jedan od najracionalnijih automobila sig

Fokusa bih uzeo ja u toj klasi