Prijava

E ako vam treba moj matični za spem samo pišite u pvt.

KUDA VODI OVA DROGAAAAAAAAAAAAAAAA

GLEDAJTE MEEE NA ŠTA LIIIIČIM

KISELE SU OČI MOJEEEEEEEEEEEEEEEE

KISELINA MENJA BOJEEEEEEEEEEEEEEE

http://dostajebilo.rs/ukljuci-se/kandidatura/

Oćemo li?

Što je najgore, mislim da bi me odmah i uzeli, kakav CV imam nabudžen phahahah

Bilo bi kul ostaviti tamo CV Donalda Trampa ili tako neke njuške i turiti lažno ime, baš me zanima dal će dizvale da je spem:)

a, armine, ovo je kvalitetan spem :)

Žao mi što i ja nisam printscreenovo, moje boljo od Arminovog:)

ja se nisam potrudio kao vi neformalno obrazovanje stoji samo ovako :

kanban

to kanban je inače neko sranje za koji je ona fuksa što im je treća na listi, ona sa onog klipa o procentima, "licencirani trener". A to je kao neki model timskog rada, neki kurac neopevani.

Ja napisao "Prva pomoć, samba, rumba, još neki latinoamerički plesovi, poznavanje rada na Q-Basicu i posedovanje dozvole za vožnju rečnog broda do 12 metara"

sad ste me podstakli da pošaljem novu, ful

Imam drugara koji je stvarno bio radoznao da vidi kako stranka radi iznutra i popunio prijavnicu jedne od svežijih stranaka na sceni. Bio za dva meseca na deset sastanaka, a pošto je jedini od klinaca bio normalan i sposoban, postavili ga odma za predsednika omladine stranke i ispisali mu ime na sajt i stavili sliku, a tad je skontao da je vrag odneo šalu i pobegao.

šalim se lol, otišao sam sa namerom da napravim ful spem, napravio sam još gori od čmarine ljubojevića.

Atanasije Elezović, osnovna škola formalno obrazovanje, neformalno život, trenutno zaposlenje gajim svinje, prethodno zaposlenje kokoš, želim da radim u pravosuđu

A to je kao neki model timskog rada, neki kurac neopevani

Kanban je metod kako se optimizuje nabavka i proizvodnja na traci. Prvo tojota pocela to da radi pa otud japansko ime.
Nema veze sa timskim radom.

Korisno to u fabrici ako neko iskusan optimizuje proizvodnju na taj nacin. Nema da stoje stvari na lageru i da ti zakljucan novac bez razloga.

ok kelte nemoj biti tako zajeban brt u ispravljanju grešaka nas neradulovaca, mislim ono kao novi red pa nema veze sa timskim radom tačka.

To da je kanban to mi je rekao neki informatičar na stranici dživžan ako on laže lažem i ja prijatelju

jao ne, izvinjavam se, to mi je rekao za SCRUM, eto sad znam i šta je kanban :)

sad tek kontam da se ova ulica kosovskih junaka može odnositi i na stevčovu kevu jer je branila kosovo