Prijava

I počinješ da zvučiš kao kosmopolita.

Postao si dosadan jbg pozdrav druže

Bohore, nismo razmenili preterano veliki broj poruka na ovom forumu, ali dosad smo imali krajnje korektan odnos. Moram da se priključim Vrapčetu, Raćoniju i Nikoli80KG jer cela situacija preti da otera sajt u pm. Ne bih se ni javljao da nisam primetio da si dobio odabran poster i nakon treće krune, što pogubno deluje na novo članstvo koje u startu biva demotivisano takvim načinom odabiranja. Ako oni nemaju čemu da se nadaju, kako da očekujemo da nastave da kreiraju sadržaj zbog kog ovaj sajt živi?? Ako njih ubijemo, time smo ubili naslovne strane sajta, a s njima i ovaj forum. Pa, eto, samo malo materijala za razmišljanje. I naravno, nije ovo napad na tebe direktno, smatram da se za ovaj problem pita kosmopolita/benisijo, ali ako možeš nekako da intervenišeš, otvoriš oči, pustiš neku buvu sumnje u tom pravcu, budući naraštaji ovog sajta će ti biti zahvalni...

FUN FACT:
Да није Косме, Бохор би био чекаоничар.

svetlana krajnje je vreme da se razmodujes.uspostavila si sistem upravljanja koji je svima u srb dobro poznat, sjebao je tolike fabrike i preduzeca sjebace i ovaj sajt.ogromna steta je naneta, sumnjam da bi cak i ja mogao da ispravim stvari.kupi svoj sajt pa tamo favorizuj koga hoces.na sta bre to lici svi znamo sta se ovde radi, ovaj te brani a ti njemu odabiras def.ajde ja razumem da das nekom sitnu privilegiju ali ti ga pretera.

Hahahaha klasichni Puki

sta je deki ne znam na sta mislis

Vukajlija, i ja se pitam!

registrovani na vukajliji posle 2013. sve neki bezveznjakovici

Vi se još nadate? Još stremite boljitku? Ne nadajte se. Kosmopolita, Smarko i ostale bajage su realnost. Pomirite se i tiho ponavljajte da je sve kurac.

Deki aod jebo Kosmopolitu. Tru stori.

Kosmopolita loš čovek. Uzela 1000 din od gladnog Aod Dejana i rekla da je za decuskosova, 900 dinara dala u Djovakovu fondaciju, a 900 stavila u kladžu na Hilari. Loš čovek.

Радјард Куплунг
Bohore, nismo razmenili preterano veliki broj poruka na ovom forumu, ali dosad smo imali krajnje korektan odnos. Moram da se priključim Vrapčetu, Raćoniju i Nikoli80KG jer cela situacija preti da otera sajt u pm. Ne bih se ni javljao da nisam primetio da si dobio odabran poster i nakon treće krune, što pogubno deluje na novo članstvo koje u startu biva demotivisano takvim načinom odabiranja. Ako oni nemaju čemu da se nadaju, kako da očekujemo da nastave da kreiraju sadržaj zbog kog ovaj sajt živi?? Ako njih ubijemo, time smo ubili naslovne strane sajta, a s njima i ovaj forum. Pa, eto, samo malo materijala za razmišljanje. I naravno, nije ovo napad na tebe direktno, smatram da se za ovaj problem pita kosmopolita/benisijo, ali ako možeš nekako da intervenišeš, otvoriš oči, pustiš neku buvu sumnje u tom pravcu, budući naraštaji ovog sajta će ti biti zahvalni...

potpisujem

Dobar golman Benisijo, ali gori moderator od mene.

Agilni još uvek ocenjuješ kvalitete moderisanja i upoređuješ sa svojim iz zlatnog doba svog života? Lepo ga živiš

Bilo je zlatno, da. Moja stranka na čelu države, ja u vlasti na sajtu. Milina beše. Sad plačem i tugujem.

Svakom ispod 100 definicija u plusu zabraniti pristup forumu, čekaonicu bodljikavom žicom ograditi.

A oko kafane podici zid i naterati kosmu da plati.

Power by 50 Cent je moćan, muževan, harizmatičan i zavodljiv muški parfem. Ovaj parfem se otvara notama petit graina, bibera i artemizije. U srcu ovog seksi, neodoljivog, strasvenog i senzualnog parfema su drvene note, korijander i muškatni orah, dok se osnova parfema sastoji od mešavine nota pačulija, mahovine i mošusa. Parfem Power by 50 Cent je napravljen u izvanrednoj bočici od tamnog zadimljenog stakla, sa srebrnim metalnim zapušačem čiji je vrh inspirisan dizajnom omiljenog sata 50 Centa - Piguet.