Prijava

Da ne dužim previše. Izradio sam scenario za dvadesetak tabli, i treba mi osoba koja zna da crta. Imao sam nekog lika iz kraja, ali je previše neodgovoran i ne započinje mi se to sa njim. Imam takođe i izvesnu vezu oko samog plasiranja, te bih voleo da započnem što pre sa tim. Ukoliko slučajno neko sa Vukajlije pošteno crta ili ukoliko zna nekog ko se bavim sa tim, isključivo strip crtača, bilo bi okej da podeli. MOLIM BEZ SPEMA.

Druže zamolio sam bez spema. Vidim da si kreativan momak, ali pokušaj se suzdržati.

imas u ns klub obozavalaca stripa.znam da ima i nekih likova koji crtaju.tj.bili su.imas ih na netu,pa ih kontaktiraj.

Oblak koliko si retardiran od 0 do 23,7? Al pošteno da kažeš.

imas u ns klub obozavalaca stripa.znam da ima i nekih likova koji crtaju.tj.bili su.imas ih na netu,pa ih kontaktiraj.

Mali je problem što sam trenutno u Šapcu, ali bih svakako mogao da ih kontaktiram. Nadao sam se da neko sa sajta poznaje eventualno nekog.

Brate vidi moje simpsonove pa ćeš naći inspiraciju za još stripova.

Pa zovi centralu nema veze što si u Ša

Oblak koliko si retardiran od 0 do 23,7? Al pošteno da kažeš.

Isto koliko sam ti puta prskao po licu. Znači, četrnaest, ako se ne varam.

Sad bez zezanja, strpovi su stvarno odlična razbribriga i mi imamo vrlo malo autora. Domaći crtači crtaju govna jebena jer im se jebe da troše mnogo vremena. Ja znam nekog lika crta stripove, mislim da je objavio čak par komada o Sorabima i mi kao južni sloveni i to.
O čemu je strip radnja koja je?

Spojiće te sa NS video sam na ton filmu

O Šekspiru, to jest od delu njegovog života, dok nije postao afirmisan.

Ovaj o Sorabima je dobar baš odlično crta, pokušaću da nadjem njegove stripove da ti pošaljem, ali mu je sve previše na fazon Zagora.

Haha a sto drkate coveka nek crta covek ako mu se crta

oblakmatori
O Šekspiru, to jest od delu njegovog života, dok nije postao afirmisan.

Znači pederluk.

Ja doduse crtam samo cetvrtkom u klabingu ali crtaj id u pizdu materinu crtaj

Solidna ideja ubr

slazem se sa psem,pustite coveka nek crta
al ova slika sa ovom shakom nacrtanom udavio sam se

oblakmatori
O Šekspiru, to jest od delu njegovog života, dok nije postao afirmisan.

E jebi ga. Ko će to da čita. Ja fazon čitam Zagora, Dilan Doga, Simpsonove, Dampira, Teksa, Marka, Kapetana Mikija, Alan Forda, Magnusa.....
Al to govno ne bi čitao.