Prijava

Ja sam napisao scenario za Zagora ima 3 godine mžd.

Čitao sam kao klinac nekih desetak epizoda, ali je previše šablonski rađen.

Pa si ti napisao strip o Šekspiru? Nego, reci mi, jesu li vas u umetničkoj mnogo maltretirali?

Brate Zagor je bog stripa, ostali mogu da mu puše kurac. Pročitao sam preko 2000 Zagora, imaš osim osnovne serije i specijale, Čiko priča ediciju onda Čiko pa nešto (svaki poseban strip se zove drugačije npr Čiko Konkvistador). Zagor nikada ne može biti dosadan.
Prejak strip imam kući preko 1100 komada.

Koliko ŠUPovaca treba da se zameni sijalica?

Dovede svog roba kosijanera masnog iz umetničke.

Pa si ti napisao strip o Šekspiru? Nego, reci mi, jesu li vas u umetničkoj mnogo maltretirali?

Razumem da nisi svojevoljno birao svoju boju kože, ali pokušaj biti onaj ležerni rom koga svi vole. Nešto na fazon Džeja. Ovako si samo mala iskompleksirana gnjida.

Brate Zagor je bog stripa, ostali mogu da mu puše kurac. Pročitao sam preko 2000 Zagora, imaš osim osnovne serije i specijale, Čiko priča ediciju onda Čiko pa nešto (svaki poseban strip se zove drugačije npr Čiko Konkvistador). Zagor nikada ne može biti dosadan.

Na području nekaašnje Jugoslavije. Ali mi je prvobitni tandem autora Alana Forda, davao daleko plodnije rezultate.

Pročitaj Zagora imas u el obliku jedno 200 stripova sigurno, videces da je Sekspir go kurac i to i onda napisati neki strip sa pravom akcijom.

uuuuu gnjida teshke rechi

Alan Ford ima odličnih fazona, ali kad uzmem Zagor specijal od 850 stranica ne ispuštam ga iz ruku dok ne pročitam.

Možeš napraviti neki strpip i na foru stripa Kriminal.

Napisi strip o malom priglupom vonabi huliganu sa pala koji se lozi na milicu zavetnicu

Ajde odjebite odma pustite nas nasli smo zajednicku temu i imamo sta pametno da pisemo. Sabotirate citavu konverzaciju i moram da skrolujem jedno 6 daun postova da procitam nesto pametno.

Meni je Hogar i Snupi jedna od najuspeijih strip zajebancija. Od akcionih sam čitao nešto malo Punišera, Mandraka, Tin Tina... I nekako su m isvi bolji od Zagora. Jedino što Zagoru daje šmek jeste Čiko i taj odnos suprotnosti.

Mada ne kažem da je loše odrađen, samo mi je previše ponavljanja. Okej mi je epizoda sa onim glavatim naučnikom što poseduje izvesne moći.

Jebe te Rasni brt

Jebe te ne pokriva

A brate ne znam meni je to zanimljivo za Zagora.
Uglavnom ovi naši crtači i njihove sposobnosti. Malo je govno papir ali jbg.

http://i.imgur.com/NME6k0Sh.jpg

Pravim sad inače morske plodove i špagete osećam se dovoljno sofisticirano da pišem na temi o stripovima