Prijava

Šekspir i strip kapirate kao urbana klasika na klasično urban način sa prstohvatom hipsteraja

Odličan odgovor Oblak. Za jednog desetogodišnjaka koji crta stripove axaxaxax

U Ša mali Fri crta javi se njem.

Uglavnom evo ti imena dobrih crtača, zadnji put crtali Sorabe 2008.

VOJISLAV VASILJEVIĆ VASA
ASKANIO POPOVIĆ

Moj ti je savet da napišeš scenario za Kosovski boj, ovi odlično crtaju mišiće, ovaj Vasa je valjda specijalista za koplja.

A muž od Natnat sa sajta crta karikature i portrete.

Da ne dužim previše. Izradio sam scenario za dvadesetak tabli, i treba mi osoba koja zna da crta. Imao sam nekog lika iz kraja, ali je previše neodgovoran i ne započinje mi se to sa njim. Imam takođe i izvesnu vezu oko samog plasiranja, te bih voleo da započnem što pre sa tim. Ukoliko slučajno neko sa Vukajlije pošteno crta ili ukoliko zna nekog ko se bavim sa tim, isključivo strip crtača, bilo bi okej da podeli. MOLIM BEZ SPEMA.

PA ULEGNI JEBATE BOG PRAVI NOVU VELE

Daj da vidimo na sta lici oblace, okaci neku slicicu. Ja licno nikad stripove nisam citao al ono da vidimo kvlt crtanja ps daje podrsku

Uglavnom evo ti imena dobrih crtača, zadnji put crtali Sorabe 2008.

VOJISLAV VASILJEVIĆ VASA
ASKANIO POPOVIĆ

Hajde pusti mi u pvt ako znaš njihove fb profile :) na fazon Čarli Brauna je radnja.

Raspisao se ovde Deki mnogo od kada su mu srušili kuću u karton gradu.

Raspisao se ovde Deki mnogo od kada su mu srušili kuću u karton gradu.

UUuuuuuuuu šta ti kazao Deki cogan he, he,

Daj da vidimo na sta lici oblace, okaci neku slicicu. Ja licno nikad stripove nisam citao al ono da vidimo kvlt crtanja ps daje podrsku

Matori moj nivo crtanja je očajan. Tako da to ne mogu uraditi, zato i tražim osobu koja je vešta sa tim. Da crtam nešto bolje, radio bih celokupan posao sam.

Nemam njihove fejsbuke, ali mislim da ih možeš lako naći.

Hahaha a zato se boh smeje sto trazim slicicu hahaha ja kapirao ti si crtao a treba ti tekst lol zato i kazem crtaj idi u pizdu materinu crtaj ko u ranama ono

Matori moj nivo crtanja je očajan. Tako da to ne mogu uraditi, zato i tražim osobu koja je vešta sa tim. Da crtam nešto bolje, radio bih celokupan posao sam.

A NEĆEŠ DA RADIŠ A?! A ŽIRO RAČUN ZNAŠ DA OSTAVIŠ!? TO ZNAŠ JE LI?!

Za pola sata budi kod Kifle da operem stepenište Slobode tobom.

Za pola sata budi kod Kifle da operem stepenište Slobode tobom.

Osveži malo dah, pa ću ti dopustiti da mi opereš i garija ;)

Ja sam napisao scenario za Zagora ima 3 godine mžd.