Prijava

Ako hoces nesto da menja boje i ima izdrogirani pogled uzmi blej sa olom xd

Gavran je najinteligentnija ptica. Čak i jednanod inteligentnijih životinja. Papagaj je sposoban da kenja, ali BEZ RAZUMEVANJA, dok je gavran sposoban da rešava i složenije probleme.
Radili su ljudi one testove sa njima, dakle, da bi došao do hrane mora da reši tipa šest/sedam povezanih problema i gavrani brže kapirali nego dete što bi. xD
Gavrani najgotivnije ptice.

Pa ja kazem gledao sam to neko sranje o pametnim zivotinjama gavran fazon bio drugi a prva svinja ako nisam pomesao nesto. Bilo jos nekih insekata tu i ker bio valjda i sta ja znam davno sam gledao

E bila i foka valjda ili delfin ili tako neki kurac

Mada mislim da njje foka i ona je samo zabavljac ko papagaj jebes joj mater

ali BEZ RAZUMEVANJA

gahahah sta si se uziveo, kapiramo i malim slovima

papagaj je glup kao ker npr, sve na komandu samo i dresiranje, a ovo sto je rekao pancera za ljubav je glupost, secam se kerova koje sam morao tuci da bi naucili da sednu, nista fino

vrane i gavrane na presto!!!

ajde cuti molim te naucio si ga da sedi jer si mu uterao strah u kosti nisi ti nejga nista naucio

nisi ti njega nista naucio siledzijo

vombat i kobasice od vombata, tako mi rekoše da u najmanju ruku zanimljivi-e

BRATE PROBAO SAM S LJUBAVLJU BRATE MOJ AL NE VREDI BRATE VERUJ MI EVO BRATE VERUJ MI

prvo sto sam mu dao bila je....
.
.
.
.
.
.
. ljubav

ti nemas osecanja, kad si zadnji put plako

ajde idi dopisuj se sa onim tvojim paoclaolomvrrpuom

procitaj nesto od dostojevskog pa se javi hahahahaha

procitaj nesto od dostojevskog pa se javi hahahahaha

hahahah upravo pisem to jebeno

hahahaah

dobro dobro, ajde, ne moras dostojevskog, ajde ovo, ko je bio semonid amorginac

Orka i delfini su najinteligentnije zivotinje bez ikakve dileme. Nemoguće je izneriti im IQ, ali se preptostavlja da bi dominirali čekaonicom da imaju računare.

idi u grcku pa se tamo kurci -.-