Prijava

orke uzmu i izlkalkulisu kako da prevrnu bregic ledini na kojem je foka i za to su samo 2 orke dovoljne,jedna da prevrne druga da doceka foku

jedna da prevrne druga da doceka foku

ok, ovo mi se vec ne svidja.

a jbg brate priroda i sve

hahahah zajebavam se brate
orke volim , secam se da smo raspravljali o imenu KITOUBICA poznatiji kao KITUBICA

mnogi misle da se zovu kitubice jer su kitovi koji ubijaju a zovu se kit ubice jer ubijaju kitove,a uopste nisu ni kitovi orke nego delfini

Pa ima bre onaj gavran kod nas što je sam naučio da dočekuje gazdu sa "DOMAĆINE"

haahah prica bolje od mene

gavran domacine zna reci i sve,zna i da otvori ovaj kavez sam i sve izvana

Ovo poredjenje kao papagaj nauci da prica je tipa kao kad bi rekao evo ovaj zna da vadi koren iz 7382839 i svi ljudi vauuuu pametniji je od tebe a on nesposoban da iskopa temelj za kucu jbg da ne pricamo o tome da prehrani porodicu ili da je stekne kao prvo. I necu da okrecem na stevca jebe mi se za njega samo se sjajno uklopio u primer

pa niko nije ni rekao da je papagaj pametniji, cak sam i napisao da mislim da je gavran najpametnija ptica al me interesovalo dal zna da prica ko i papagaj, sto svakako jeste odraz inteligencije zivotinje...i ovo nije tacno sto reme kaze da pricaju bas bez ikakvog razumevanja, kako onda objasnjavas klip gde gazda ide na posao i javlja se papagaju i kaze idem ja na posao, ovaj mu odgovara VAZHZHZHI GRA, VAZHZHZHI GRA...VIDIMO GRA SE POSLE GRA GRA...mnogo vise mogu od pukog ponavljanja reci, tj mogu da nauce da povezuju neke reci sa predmetima ili necim sto se desi i sve.....jedino je zajebano sto mogu da ponove identicno ne znam koliko tacno raznih zvukova tipa milion je u pitanju i onda moze da ti svira tako ko lud alarm od kola dva sata bez prestanka jer mu se tako oce

i nije glup papagaj ima sto klipova kako urnise macke i kerove kucne ljubimce zajebava ih sto recima sto nekim potezima onako kad se gega na nogama

ne seri bre da gavran ovo govori zivko domacine

Ok pez nismo se razumeli onda

Eto gavran prica-gavran tesla za papagaja

kako li sova smrdi u kuci? ove sove imaju neki miris spaljene gume tako nesto bas intezivno se osete

Sova ne smrdi, ali govna joj smrde kao svakoj zivotinji mesozderu. Nije inteligencija kao gavran i papagaj, ali ima neki poseban odnos sa covekom, ja na svakoj kuci imam sovu, a sve sam ih doneo iz sela kad ih nadjem da ispadnu iz gnezda, hranim ih dva-tri meseca dok ne porastu i posle same ili odu ili se nastane kod mene. Dok je mala hoce da se mazi i prepoznaje ljude, a kad odraste i napravi gnezdo zadrzava taj neki odnos poverenja, pusta te da joj pridjes, ali ne i da je dodirnes, sklanja se. A ako bi joj neko nepoznat prisao gnezdu iskopala bi mu oci. Ja kod njih volim sto su besumne ubice, moze da ti sleti na metar iza ledja neces cuti nista, so su jedine zivotinje koje stvarno imaju night vision, i sto ih se sve ostale ptice plase. I mnogo su mekane i flaficaste.

ja na svakoj kuci imam sovu<< kakav psihopata

axaxaxaxaxa koja prevara je ovaj klip sa gavranom... lik priča iz stomaka, kao oni likovi sa lutkama.

ma smrde sove na neku gumu, makar u zoloskim vrtovima najgore smrdi oko sova uvek

самоук је ко в00к караџић аххахаха