Prijava

Italijani su gospoda za obe ekipe od malopre i to sto rade rade sa stilom

I sto pljujete poljake koji kurac kad igraju do jaja muski fudbal??

Sranje evropsko bez Holandije, mislim znam da su bili go kurac u kvalifikacijama i na prošlom evopskom ali mi opet sranje bez njih, ko svetsko bez recimo Argentinaca.

I Hrvati su realno zaslužili par kartona zbog simulacija. Bilo je par providnih ali i jedna vrhunska u prvom poluvremenu kada se ako se dbr sjećam Rakitić bačio čim je viđeo da lopta ide u aut :D

Mada slažem se da je kasno počeo da dijeli kartone... ne znam jesam li istripovao ali prvi karton je pao neđe tek poslije polovine drugog poluvremena iako je bilo dosta čvrstog kontakta.

Fudbal muška igra. Šta vi hoćete? Da sudija deli žute zbog poprekog pogleda?

Prvi karton bio u 78-om, znam jer sam igrao kartone

Ali se svakako slazem sa fadjom, kartoni samo za simulaciju i kad neko nekoga bas otrese jbg

Italijani su gospoda za obe ekipe od malopre i to sto rade rade sa stilom

Ma ljudi misle ako igraš defanzivno da si cigan... Nije to to.

Ciganski je kad igraš defanzivno i pokušavaš preskakanjem sredine da uvališ gol ili igraš sve vrijeme tika taka na sredini terena i ne pokušavaš uopšte da ideš naprijed... Italijani ne pribjegavaju tome uopšte i realno zanimljivije mi je gledati kako dobro komuniciraju u odbrani i blokiraju svaku loptu čak i kad su protivnici u nekim brojčano jačim kontrama... i poslije fino na pasove to doguraju do protivničkog gola.

Cigan si kad to radiš sa 9 igrača a dvojicu izbačiš naprijed i nadaš se da ćeš jednom kad ispucaš loptu iz kaznenog izbjeći ofsajd.

Ma samo uzmi i pogledaj slike igraca italije vs spanije/portugala i sve ce ti biti jasno

Da sumiramo.
Švajcarci gospoda uvezli robove iz Šiptarije da se bore u grotlu arene dok kulturni ljudi navijaju. Jedan od kosovslih gladijatora postigao zgoditak za koji bi i prepodobni mateja kezman prodao kosovo, ali su na kraju alkoholicari ipak pobedili.

Velšani i Irski izrodi odigrali najzanimljiviji meč ikada. Da je sudija na pola tekme promenio loptu i umesto nje turio jajastu, do kraja bi spontano promenili i sport koji igraju.

Nani sačuvao sliku hrvatskog imbecila da se u dugim noćima teši kako nije najveći ciganin. Balkančerosi ostaju gubitnici, a antipatičniji cigani čekaju petardu u sledećem kolu.

Ostrvski Paninaroi idu do finala.

Pa Italijani su najseksi na ovom prvenstvu poslije Poljaka iako imaju jednog Šaravija i njegovu cigansku frizuru da im kvari prosijek lololo

Posaftate đoku žabarima. Nema foliranja. To je njihov fazon decenijama i igraju sa stilom. Od detinjstva ih uče da padaju sa stilom. Deca kod njih prvo nauče katanaćo, pa onda da hodaju. Legionari.

Šteta što ne mogu oni i braća Irci u finale. Ovako će tamo morati da jebu Velšane.

Za sada gotivim poljake, italijane, nadam se da svabe zaigraju kao svabe, velsane i madjare neustrasive

A da i mađarska laka konjica ima da zgazi ogavne belgijance.

Protiv portugala bih navijao i za hibrid šiptara, bugara, mađara i ustaša.

Италијане не волим јебига, јесу господа за ова говна то признајем, али и даље ми је њихов стил далеко од омиљеног.

Фађо нису проблем картони, и не треба балерине да играју, што се мене тиче само нек је чисто па нек и кост излети. Рој Кин, Јап Стам, Ван Бомбел изволите... Ствар је пре свега у неким пичкињским пренемагањима, урођеним бункерима против чак и слабијих екипа, фолирањима, и уопште је то појам који је лакше уочити него дефинисати. Просто видиш да екипи није циљ напад, него је циљ држати лопту, бунарити док се не уваља нешто, ако загусти направићемо већ неко срање итд. Понашање ван терена такође, оне Роналдове изјаве после исланда за ломљење пичке су нпр.

ево и ћиро је набројао значајне ствари али као што рекох то видиш у тренутку и опсујеш им матер циганску и знаш јебига

Bila bi fora da finale bude island vels