Prijava

Italijani takticki savrseni. Provalili su da mogu da jebu spance kroz sredinu gde je pederko buskets i samo probijaju

Kako pametno igra Žabar. Očekujem 1:0 u 33min, 2:0 u 92min.

Haha, dobile pičkice batine od ruja, pa pozvali Fjurija da ide s njima xe xe.

Kvanto kosta uno pikolo orgazmo!

Kako italijanski spicevi uvlace spanske stopere unutra i odmah centarsut na drugu stativu gda talijanski igrac ostaje na skoku sa bekom kracokom, albom ili huanfranom. Ne mozes da ne volis italiiane jbg.

Jebote pogodio sam 33 minut.

Kakva golmančina ovaj dehea.

Прелепи су жабари иако их не волим ово је лекција како се напада

inijesta gnjavi loptu ili doda nelogicnoo.italijani odlicno igraju.bice jebeno drugo poluvreme.

Braćo, Italija najstarija ekipa na prvenstvu. A prvo kolo najviše pretrčali. I sad grizu po terenu. Rispekt, pošteno bi bilo da oni osvoje.

Napalili su se sada Cigani,valjda ce da izdrze Italijani..Morali bi jedan iz kontre da im daju..

Jebote pogodio sam 33 minut.

Ne lazi majmuncino napisao si 63-i minut 1:0 a dva nula nisi ni pominjao, ladno si editovao post da kao pogodis jbt

Predosecam produzetke, mnogo su promasili italijani. Oducili su spance od fudbala.

Ovi Žabari su čudo majke mi.

Дрште се ЦЕНТУРИОНИ

Тако се шутира кроз уши

Lepo sam vam rekao da su italijani najopasniji kada ih ovako otpisu. Takticki su najmocniji na ovom ep, veliko je pitanje da li ce primiti ijedan gol do kraja.

A drago mi skoro ko da nasi jebu cigane