Prijava

dobar ovaj mali renato sanchez. kao zivotinja je.. vidim zasto je bajern dao 35 milki za njega

Vodila nas firma u Ns na sajam pre par godina. Završimo to i idemo na ručak, mi komercijala. Diša nam dao keš.

Uđemo u prvi restiran, ono sve šljašti, konobari u ful opremi, a mi jedini gosti. Kapiramo da pršti od skupoće. Elem, naručimo mi klopu, al konobari donose neke zamotuljke u kojima su vrući mirišljavi peškiri. Da obrišemo ruke, moš mislit.

E tu nastupa kolega leakovčanin, kao šomi što je.

Kaže on, jeli be, koje ste nam doneli tija peškiri, da nam naplatite, a? Konobar: ne gospodine, to je gratis.

Donose račun posle, spržili nas nenormalno..leskovčanin traži da pogleda i zove konobara. ALO BE BRATANAC, KOJE JE OVIJA DVE ILJADE DINARA? JESI REKO DA SU PEŠKIRIĆI GRATIS? Konobar: Gospodine, to je escajg kucan. A JELI, ESCAJG, ONDA NI GA ZAPAKUJ DA SI GA PONESEMO KAD SMO GA PLATILI BEM TI SVE!

e jes lud taj tvoj kolega

Smeo sam kola staviti da Lew daje gol. Morao je jednostavno
Ronaldo najveći promašaj prvenstva. Razočaranje ili Razočarenje sve zavisi da l ste iz Leskovca ili ne

kolega je ko cigra,a dobar ko lebac.najveci zajebant garant

Nekako mi Boxovi postovi jos vise objasnjavaju sa ovim avatarom haha

ahahahh a najjače kad nišlije prozivaju nekoga za ga gi gu fore, a oni su ko gugutke jebene

svi ste ista govna jebem vas usta bugarska... pitam se samo dokle ćemo da vas hranimo

jbt, pimpuje pesto puta, drži loptu na glavi i šta sve ne, sad maši celu loptu, pa jbt Ronaldo

Sad mi južnjacima napišemo lagano di su naši novci?

hahahah vi nas hranite, o nabijem vas

punjenu papriku ne biste videli da nas nema

Dobra utakmica, vidi se ovde po komentarima da drzi paznju!

Daj italijane da se razbudimo

alavi milik.levandovski mi sam stojao i cekao loptu

De je ona slika rolando i ciganji iz Beč?

Lol, pa južnjaci su bre gospoda, ne daju na sebe.

Pre par meseci, opet neki sastanci u Bg-u i sa nama u hotelu vojvođani.

Pili smo ceo dan, mi otišli u sobe a vojvođanin jedan, ne ume da hoda i ćelav sa nekim paperjem sa strane, prvo u pekari naručio đevrek pa radnici bacio novčanik pun para sa rečenicom "uzmi koliko hoćeš"

Pa onda na recepciji curi koja radi mahao klučem od sobe, gde ga je ona pitala "odjavljujete se" a on odvaljen rekao "ma jok nego da vidiš u kojoj sam sobi".