Prijava

Јбг, омануо сам у процени. Нисам очекивао да су Белгијанци толики Манчестер Сити.

vels zasluzeno dobio.iskoristili sanse.belgijanci kao nesto napadali,al sve je to kurac dok lopta do gola ne dodje.

Drago mi je zbog Velsa, bore se i možda ne znaju mnogo, ali to što znaju umeju da iskoriste. Nije mi jasno to predrkavanje sa tom čudesnom generacijom Belgije. Svima su puna usta toga, a oni obična kurčina. Priča o njihovoj neverovatnoj generaciji me podseća na onu priču da smo mi evropski Brazilci lol

Ahahahahaha jebem ti Vels mi pojeba koncepciju napokon navijanja za Portugal u jednoj utakmici ahahahahahahahaah svaka im čast

Drago mi je zbog Velsa, bore se i možda ne znaju mnogo, ali to što znaju umeju da iskoriste. Nije mi jasno to predrkavanje sa tom čudesnom generacijom Belgije. Svima su puna usta toga, a oni obična kurčina. Priča o njihovoj neverovatnoj generaciji me podseća na onu priču da smo mi evropski Brazilci lol

Problem Belgije je što su se naglo probili i što većina igrača želi da pobjedi kako bi se nametnula velikim klubovima (a neki su to već i postigli... danas fazon blizu 100 miliona im potvrđenih transfera im je blejalo na klupi na startu utakmice) a ne kako bi nešto napravili sa reprezentacijom za koju igraju.
Fali im mnogo discipline stvarno... igraju odlično dok ne prime gol i poslije toga svaki šut im ide ili van kaznenog prostora pa onda 5 metara preko gola, a ako centriraju onda je raspaljuju u fazonu 'da ako nađe nekoga'...

Mislio sam da ih je onaj poraz protiv Italije prodrmao ali izgleda da to nije slučaj... Istina, bili su mnogo oslabljeni u odbrani pa su morali neki igrači da se dosta povuku nazad i aj sad što to inače nijesu pozicije na kojima igraju, nego što kad to spojiš sa njihovom nametljivošću baš i ne djeluje pozitivno na motivaciju...
Mada opet i bez tog mentaliteta opet je zajebano kad imaš previše obaveza na terenu... morali su mnogo da se vraćaju i napadači, često i u svoj šesnaesterac da bi se zadovoljile potrebe odbrane.

jel odigrao neko italijane

odes na ovo ako ti nije frka na kom ces jeziku gledati.od gomile mos naici na kanale sa ovih prostora.ima puno linkova,pa....najbolji su francuzi.najbolja slika.
http://www.batmanstream.com/football-live-streaming-video-2016-16.html
ja odem na ono other links,pa tu izbauljam neki.

Sanjao sam pre tri noći da italijani vode na poluvremenu 4:0 a na kraju dobijaju 8:0.

Igrajte na nemce.

Tripetdva se tripetdvaom izbija.

Najjaca formacija ova sa tri stopera, odusevljen sam koliko su je zabari doveli do savrsenstva