Prijava

Brt jel rojs ide uopste?

Objasnite mi pravila ove igre i za 2 nedelje ću biti bolji od vas.

ps
Brt jel rojs ide uopste?

A ne znam, napravio sam ja ovaj tim pre par dana, dok još nisu sve reprezentacije imale konačan spisak igrača, sad vidim da ne igra, zameniću ga kasnije za nekog iz Portugala recimo....

Pa ja procitao neki dan u novinama da nije spreman pa ono...ubacio bih ga ja vrv

E evo mog novog tima, nakon što sam lepo pregledao sve squad-ove za predstojeće evropsko.... sad valjda nisam ostavio nikog ko ne igra.
https://i.imgsafe.org/437e90918b.png

Ja sam htio juče ovo da pravim ali nikad nijesam igra ove fantasy gluposti. Što je ovo fora ispod imena igrača kad biraš da stoji npr "vs ROU, ALB" to je valjda kao protiv koga se igra ali igraju se tri meča u grupi... je li se samo boduje iz tih mečeva šta urade ili kako to ide?

Ma jok brt nego valjda ti je dovoljno kao dva unapred da znas

питање, ако се неко разуме баш нека напише, и због мене и због осталих:

ја ракитића остављам на клупи сад, а на терену ми је румун неки који игра у петак прву текму са французима.
ако французи натоваре румуне 4:0 фазон, и овај одигра целу текму и то је све, има 2 бода, ја могу одмах после те вечери да убацим ракитића уместо њега, али кад убацим ракитића, више нема измена што се тога тиче, не могу у трећем дану док још траје прво коло да избацим и ракитића и убацим неког трећег?

Ma jok brt nego valjda ti je dovoljno kao dva unapred da znas

Pa već ih znam brate...

AAaaa to u slučaju da ne znam aa shvatam shvatam

a kako se boduju igrači tačno?
Npr. kapiram da su napadači šutevi na gol, golovi, asistencije
a sad npr. uzmem npr Buskeca da mi igra na sredini pozadi, je li onda računam kolko lopti skine, pasove i to ili kako?

Golman isto, npr. Bufona ako uzmem i sad Italija igra jaku odbranu ne mogu uopšte prići loptom do njega (mislim nerealna situacija ali ono samo kao primjer) je li onda on dobija više poena nego neki koji je primio fazon 3 gola ali je zato odbranio zilion drugih sranja?

Nemam ja pojma kako se boduje to ja sam stavljao igrace po kriterijumu ko je dobar ovako ko covek da bi ti uvek pomogao i to

Ne igram ove fantazije inace sad reko aj da sastavim dzentlmensku ekipu i ne planiram ni da je menjam iz kola u kolo ja u svoje igrace verujem

Aha pa dobro...

Eo mog tima pa valjda ću se snaći nekako za te transfere ako poispadaju... nijesam htio Ibrahimoviće, Bejlove i Sigurdsone da stavljam jer baš nemam pojma kolko će se oni zadržati u takmičenju.

http://i.imgur.com/CTit4HI.png

Moga sam malo i da uštedim ali nijesam ima pojma je li poslije dobijam pare kad se ovi dobro pokažu... Ma boli me kurac neka ih ovako...
Inače, kolko imam izmjena? Ja sam sad htio dvije da napravim ali piše nešto kao da su ogrnaičene, nijesam ima pojma to...

Ma bježi ko će to sve da čita... ja ni za montiranje veš mašine ne gledam upustvo

ne sve nego skrolujes do bodovanja.

ладно стављате хрвате

Nojer ce nas zajebati opasno jer ce imati ukupno 2 odbrane u grupnoj fazi.

ја ракитића остављам на клупи сад, а на терену ми је румун неки који игра у петак прву текму са французима.
ако французи натоваре румуне 4:0 фазон, и овај одигра целу текму и то је све, има 2 бода, ја могу одмах после те вечери да убацим ракитића уместо њега, али кад убацим ракитића, више нема измена што се тога тиче, не могу у трећем дану док још траје прво коло да избацим и ракитића и убацим неког трећег?

Nemam pojma, ja sam ukapirao da možeš na primer i rakitića da zameniš, ali poeni ti se računaju samo od te poslednje izmene.
Ajde stec ili neko nek objasni detaljnije