Prijava

Odličan nolito, razbijam ovaj fantazi.

Jesam li uzeo bonućija umesto kijelinija i hektora umesto boatenga? Pa naravno da jesam.

Necu da ti se smejem jer bi to znacilo da vardi nece biti na terenu a on mi je jedini igrac koji igra danas i pretpostavljas kapiten jer mi je bilo malo ronaldovih 5 a paje se upuvao sa 2

Kud ne stavih azara...

Hahahah zamalo da ga da ramos xdd

Glupi Silva cigoš morao da dobije žuti karton u 94. minutu jebem ga usta
Bar imam klin šit od Barzaljija

Ps, možeš da počneš da se smeješ za Nolita, ne igra Vardi xDD

Staridž - Kejn - Sterling napred.

Naravno da igra Sterling... Kakav mentol

Ma ja cekam poluvreme pa da udje vardi kapiten da napravi preokret

Ajmo sad vardi kapiten dva komada i asist

Umesto Sterlinga može i asist Kejnu ok?

Moze brt al ako da i dva komada

Edit: navijavi traze vardija ovaj ubacuje debila vilsira oooo jebem ti hodzsone majku

Hodzson i lev dva najveca idiota na ep sig

Hodžson garant ima sterlinga u fantazi timu, evo sad gleda na sat, čeka da sterling uzme bar još jedan bod za igranje do 60. minuta, pa da ga izbacuje, hahh.

E kurac, baš u 60. ga zameni, hah, ne znam treba li da bude punih 60 minuta na terenu ili je dovoljno da igra do 60., da bi imao dva boda. Glup si, hodžsone!

Hahahah moguce brt, ispostovao je i mene sa vardijem sada krece magija vardija gospodina

имам гунарсона и бјарнасона, наравно као последње две измене... а и нису ништа урадили у фантази смислу

Glupi Englezi...
Prišao sam Beniju na dva boda ako dobro vidim, biće čupavo do kraja (doduše nisam ispratio da li je neko uzeo više)

Досад сам се ложио, али сад слободно могу да кажем да сам и ја данас препустио трон. Каква симболика!

Igranje fantazija definitivno nije za mene. Bilo mi malo Bejlovih 5 poena, prebacim traku Pajeu koji nije uradio ništa a taj dan mi igrali Grizman i Azar. Danas samo Đakerini i Dajer stavim traku Dajeru, Đakerini 9 poena, Dajer 0.

Jebote brate skoro ista spika samo meni bio ronaldo a ne bejl i danas vardi