Prijava

Kakvu je sezonu imao iza sebe stvarno me ne bi cudilo.

Jbt, svi izgleda očekivali punjenje Islanda, ja mislio biće tvrdo 2:0 ili 1:0 za Francuze pa investirao u njihovu odbranu, prodo Grizmana od ofanzivnih samo Paje. Izgledadase polako pozdravljam od top 3.

u tekmi di se svi gadjaju bodovima,uspeo sam da naguram dvocifren broj istih.kosanovic stajl.u polufinale bez izmena jer su mi svi poispadali.volim kada se igram otpisanih.
"Ja ne idem u boj gledajuci kolika mi sila preti, vec koliku svetinju branim"

Isto u polufinale bez izmena, a i ne trebaju mi nešto preterano, svakako ima samo dva meča, dovoljno što mogu kapitena da promenim. Biće neizvesno do kraja za plasman, idemo jako 3-4-3 breee

Usralo me nevidjeno, peto mjesto i vajld kard na raspolaganju iks de !!

Znači imaćeš i prednost izmena. Videćemo, sve je otvoreno, mislim da će mnogo značiti ko će asistirati i da to može da odluči, jer kapiram da ćemo svi imati manje-više iste napadače

koliko igraca mogu sa vajldkardom da menjam?pise mi anlimited fri transfers.jel to tacno ili ce nesto da mi skinu kasnije?

Možeš sve, samo obrati pažnju da klikneš gore vajld kard pre nego što potvrdiš transfere

ok.'fala brate.mislio sam moze samo jedan,pa sam kliknuo pre toga.sada pise da mogu anlimited.super.sada mi banja.

ја морам да измислим неко чудо да стигнем арминга босанчугу и мишу купинара. фазон да гурам воукса, кварежму, и такве главуџе и да се надам да ће нека срећа да ме погледа, јебем ти и жируа и гризмана и погбу, сву тројицу сам гурао и ево како ми враћају.

зато ће геце бити капитенчина па макар опет минут не одиграо.

mora miler proraditi.nesto kao savet brate.
gece je pederas.

Kakav Gece, usralo ga da metne gol Argentini u 117 min i sad ima kredita za jos 2 prvenstva, Miler korisniji 5x

зато ће геце бити капитенчина па макар опет минут не одиграо.

још нисам разматрао тимчину, сутра увече ћу лагано, али је једна ствар решена, а то је капитен. а смејаћете се до четвртка, нека, нека.

Ја ћу сачувати дивљу карту за финале.

Ako ima i mec za trece mesto to ti nema bas neke logike

nema za trece.koliko ja znam nije nikada ni bilo.
mislio sam da ce zbog promene takmicenja biti,al nista od toga.

Jebes to, za trece mesto bolja tekma bude nego finale

Jesu cedric i guereiro sigurni starteri veceras? nebi znao koga od portugalaca staviti iz veznog,ko je tu najofanzivniji a necu onog sanceza unchained

dugo sebi necu oprostiti sto sam minut pre 9 prebacio sa guereira na bejla. danas ako do 6 poena neko dobaci bice slavlje.
draksler za kapitena i aukurac

Zaboravio sam da promenim tim ali ionako svi imamo iste igrace, sranjo