Prijava

Ja u timu 6 svaba i jednog francuza sa imenom paje koji nije uradio nista

Trebo si holanđane da ubaciš bolje xd

Хух, шот фор д тајтл, 15 разлике. Што сад нема бенч буст и трипл кептн.

Tripl keptn mogu da pretpostavim sta je ali sta je koji moj benc bust?

Ladno ću iza pseta da završim fantazi, o živote mijatova prečko

Hahaahah da li verujes da sam danas samo pogledao de ste ti malinar i govno kragujevacko i kao ma boli me kurac bas sto sam usro ovo kolo

A to brate zato što su me zbog izmena kaznili 8 poena. Mada bih i tad bio iza tebe.
Veći problem je što se krljam u sredini lige sa aleksandrom šumadincem, koji blam bi bio da i on bude ispred mene, ako se to desi, očekujte jedno jako emotivno oproštajno pismo

Bezi bre nisam znao pravila uopste i napravio izmene i izgubio 10 bodova bio bih jako visoko pozicioniran sada

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/236x/41/4e/bc/414ebce447236d8c7f461be2f989271a.jpg
ps
Bezi bre nisam znao pravila uopste i napravio izmene i izgubio 10 bodova bio bih jako visoko pozicioniran sada

Pa eto ko je ispred njega na tabeli hahahah duka noob

http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2014/06/13/article-2657498-1EBE8DA400000578-957_634x419.jpg
ps
Hahaahah da li verujes da sam danas samo pogledao de ste ti malinar i govno kragujevacko i kao ma boli me kurac bas sto sam usro ovo kolo

koja ce beda biti finale, svi iste igrace, samo ko kapitena nabode da se popne koje mesto moze

Iako sam se solidno ispišao po psetu i aleksandrukg koji ima 272 poena jadnik hahahahah, moram naglasiti da sam prilično nezadovoljan plasmanom s obzirom da je ovaj glupan čiji je post odmah iznad ovog ispred mene. Nadam se da će se glupander prijaviti i za premijer liga fantazi kako bih stvari postavio na svoje mesto.

Tripl keptn mogu da pretpostavim sta je ali sta je koji moj benc bust?

Трипл утростручава поене капитену а бенч буст урачунава и поене играча са клупе у тотал.

Изгледа да све зависи од Гризмановића сад...

Kace otvara tema za PL, ovo sam odigro slabo jako slabo....

4. Mesto na kraju, ekipa velikih strucnjaka u top10, ako izuzmemo fk gojko (omg)
Pruzam ruku utehe timu sa najmanje poena od aktivnih igraca, cecini tigrovi su u pitanju

Ovi sa 300 i manje poena najveci pajseri fantazija ikad

E животе варалице , на шта губим трофеј, на курчево изненађење. Још ова двојица изнад мене ставили Роналда за капитена. Гризманова девојка ми је пушила г0вн0.

Честитке pfcabara.

jedan pravi old school fantazi kad vidim pfcabaru i lakija u top 3

posebna čestitka autoru @aleksandarkg koji je, uprkos svim očekivanjima, uspeo da se osvoji 300p i plasira u top 20