Prijava

zaista ne bih znao nijednu Cecinu pesmu napamet u celini

Ovo brate kad napisete ma daj jebote pa morao si ici u klubove ili biti na nekom punoletstvu gde je dzj pustio maskaradu celu 2 -3 puta u sitne sate ili neodoljiv neumoljiv vole te i suvise takvi kao ti me duso u-bi-se daj sto da se lazemo

inace ona cigani i dobrotvorne svrhe mi se svidja sa novog albuma, cigani sam i na tel prebacio i onda u busu pustim na zvucnik i stavim ruku da se cuje jace

Nije rekao da ne zna nego da ne zna napamet kao ti i ja npr. Što je ok. Gde da ne zna pa nije odrastao u šumi. OD exkurzije u basu pa do diskoteke na Zlatiboru kad ih odvedu do svadbe kad mu se kum ženi svuda je prisutno jbg

Pa to Box, naravno da znam referene dosta toga, ali ne znam cele pesme ono da izrecitujem

bar 50 cecinih znam od reci do reci

Nije mi jasno sto se satanizuje to ceca, ljuba, saban, vida i slicno, kao sramota slusati. Sta bre sramota kad je to nasa muzika, svima je u krvi i truba i tamburica i sve to. Nema sanse da odem na neku svadbu, i da pevaju celo vece jebenu Mariju Serfiovic, Aleksandru Prijovic, sta ti ja znam Sasu Kovacevica i da kazem da mi je bilo do jaja.

https://www.youtube.com/watch?v=z4PyyIQpMz0

Ocu ovo i da mlatim rukama otkopcane kosulje sa casom u ruci asa rke koke

Nije mi jasno sto se satanizuje to ceca, ljuba, saban, vida i slicno, kao sramota slusati.
Sta bre sramota kad je to nasa muzika

Nije bas nasa jbg...

Glupe su pesme, nemaju dušu.

crno slusa tokio hotel a vamo pjeva pjesme

jedina dobra cecina pesma je dodjite drugovi na nasu malu maskaradu, te pesme se sećam kad je pičio onaj koncert na ušću, gledao sam na pinku i onda je ceca rekla hajmo svi upalite upaljače neka gori ušće, baš sam se naježio tad, inače je ceca govno smrdljivo

Sad razmisljam sta bese ono voli shomz da slusa da mu opljujem i ne mogu se setiti nicege, nigde nisam video da si stavljao neke pesme hm

pa volim uglavnom sve što vole mladi

Shomej voli da slusa onu Udade se jagodo xdd

Šomi sluša Beki Bekić - Bugari su moja braća

hahaha prestanite šaljivdžije pašću sa stolice xD

na sitne komade1974 :D