Prijava

https://www.youtube.com/watch?v=jezFQfkdqj8

Autori koji će mi ostati u lepom sećanju i autori ćije ću definicije iskoristiti za jednu predstavu koju planiram da odradim do godine za vreme seoske slave.
O tom-potom.

- StrajaKg
- Bruce
- Johnny Kurajber
- Penzioner
- Asat
- Facafacaa
- боби браун
- Тхе Проф
- Glavni
- majav
- nesss
- L@ki
- Lukѕ
- NesaDeBeli
- StefanKostić
- Маркo
- Frankie Wilde
- Valdemar
- Natnat
- Фејзбукманијак

Pozdrav!

Zhajk ume - Zhajk zna
Peace!

ШВАБО ОСВАЈА

ПУТУЈ ИГУМАНЕ, 'АЈДЕ, ЋЋ

Brte dje ces u po takmicnja?

Nema mene. Onda, mrš u pizdu materinu!

đe faza dva! kripu socijalni autistični koga si bre našo da zajebavaš. Daj drugu fazu teraj se u pizdu maternu.

ајде мрш у пичку материну

Zhajkela, nadam se da ćeš biti na nekom boljem sajtu... koji te zaslužuje imati <3

Počivaj u miru brate

bio je dobar čovek

pre sam te gotivio al ova tvoja sranja sa napustanjem sajta samo da bi mi se bunili za tebe i da bi se pisalo ,,ee kad se setim one legende zhajka sta bi bilo da je on tu,, to mi je bas jadno...tako su za mene pricali kad sam bio trajno banovan ,,eh da je legenda ollanik ovde sada koliko bi sajt objasnjavao jako,, ali ja sam bio banovan druga prica skroz,ti si samo atenshn hor i prejadan si mi postao sa tim sranjima,umri,umri polako

tvoja sranja mi ovde sada atenshn umri

jeste ovaj sajt sranje i nije ga steta neka napustiti,al koji kurac se 9 puta glasno oprastash i zasto bi uopste ikada upotrebljivao rec ZAUVEK kod takve odluke,sta 2043. ces pamtiti svoj zavet koji si dao da se vise nikad neces ulogovati na vukajliju

Sta doktorka stomatolog kaze posle oralnog I vaginalnog seksa, OVAJ NIJE ZA VADJENJE:))))

Žajku neću ostati u lepom sećanju. Tuga. :(

- Маркo

хахахахах

e ljudi jel se secate ono kad je zhajkcar harao forumom eh lepa vremena sajt otisao u kurac sada

Još sastavio listu lolo

Da ih dirne u srce pa da ga još više oplakuju.