Prijava · Registracija
Thumb pepe

Букхаус Бој

Шта ти је лепота фантазија, у 89-том минуту мој капитен дође до 14 бодова и то како: https://my.mixtape.moe/qtxkpv.mp4

Thumb jjjjj

Стеван

Направио сам три измене, поклопило се у цент, већ сутра не бих имао пара за овакав тим због пада и скока цена. Тако да у следеће коло улазим са минус осам, ето неки очајнички покушај да спасим сезону.

Thumb maxresdefault  2

FAĐO

Srećan Aleksis svima koji slave.

Thumb 1

ArminVanBuuren

gledam da li njega ili aguera, reko mora popustiti celzi kad tad i eto ti djavola.. ali ne zalim se

Thumb 1

ArminVanBuuren

ja sam istog trena kad sam video crveni izbacio aguera, preporucujem isto dok ne ode cena, do nove godine nece igrati

Thumb 1

ArminVanBuuren

niko da podseti da se igra danas pa jebote, kejn protiv hala kuci mi nije kapiten, kako cu da prezivim ovo kolo boga pitaj e u picku lepu materinu

Thumb maxresdefault  2

FAĐO

Tačno sam znao kad sam video da smo svi stavili Kejna za kapitena da ćemo da ispušimo.

Thumb 1

ArminVanBuuren

hahh meni ispade jos dobro sto sam zaboravio, sancez barem dade gol

Thumb maxresdefault  2

FAĐO

Meni Aleksis zadnje dve kapiten i sad promenim u zadnji čas.

Thumb joda

Mita97

U ovom kolu mi svi doneli poene osim Koste kapitena jbt
Ganja se prvo mesto i dalje

Thumb lmfao akak

Scouser

Kakav ocaj od sezone, jedino sto razlika izmedju prvog i desetog nije vise od 80 bodova sto je apsolutno dostizno pa kao imam jos uvek neku volju da igram ovo sranje..

Thumb 1

ArminVanBuuren

PA JEBEM VAM MATER HAL EVERTON SE VAZI ZA OVO KOLO, 3. PUT ZAREDOM PUSIM TRANSFERE JOS SAM HTEO WILDCARD E ZIVOTE

Thumb pepe

Букхаус Бој

Кероле нога ти се позлатила, надокнадио ми је са клупе нулу од Дијега Коште маказицама.

Thumb lmfao akak

Scouser

Nisam menjao nista 3 meseca i zauzimam peto mesto. Dal ste svi toliko mrtvi :O

Thumb scholes shot barcelona2 1

ManUtdOwn18

Ide se na duplu krunu

Thumb 1

ArminVanBuuren

Ne bih rekao, al bitno da junajtedovci osvajaju xd

Thumb scholes shot barcelona2 1

ManUtdOwn18

Hahah dobro, to svakako

Thumb maxresdefault  2

FAĐO

Koji sam ja Ektor Kuper sunce ti mrtvo jebem. Šta dočekasmo musliman da osvoji fantazi ovaj naš. Šalim se, čestitke armingu.

Thumb maxresdefault  2

FAĐO

I H2H koje osvoji čestitke, mrzi me sad da gledam ko je bio u finalu tu.