Prijava

Care isto ovakav neki tekst moze da okkaci neki sipac gde pise da su ih srbi dominirali jbg

Malo konfuzna recenica ali kapiras valjda. Uostalom medjunarodno pravo im je dalo drzavu jer su tlaceni godinama imamo i napismeno da su jebani tako da kazi potomcima da spreme cmarove stigli su ljuti kosovci nosimo poveze preko oka ko cercil

deki, proguglaj sarkazam

ne može, ps, ovo je citat iz arhivskog dokumenta, daću ti i signaturu za koji minut

Pa pogledaj iznad sta sam napisao ceo svet zna da su albanci zestoko domminirani od strane nas i to stolecima jbg

(AS-MID PO-I-34-1897.)

neće biti, icj kaže da je njihovo zbog zločina miloševićeve vojske koja je napala teritoriju kosova 98, dakle ništa od kosovarskih srba

Da li si bio sarkastičan da si iz Baranje a zapravo nisi ili si odlučio da si sarkastičan da ne bi bio paaa - glup?

da znaš išta o međ. pravu znao bi da se niko ne poziva na istoriju uostalom

Miiloseviceve vojske i policije koju su cinili kosovski srbi. Mozes ove glupandere da jebes ovuda na te fore, mene malo teze

prvo, deki, ja se ne izvlačim na izmišljanje o srpskom knjiž. jeziku da ne bih ispao paaa - glup

to ne piše u presudi icj, imaš je u pdf

Eto sada si i bolji pravnik od mene. Zena si za sve bozura mi mog

Pa uu presudii ne pise ni "vojska" brt

nisam, samo sam čitao presudu pošto mi je interesantno kako su vas i tu šiptari popišali a i spada mi u profesiju jbg

Цар
prvo, deki, ja se ne izvlačim na izmišljanje o srpskom knjiž. jeziku da ne bih ispao paaa - glup

Ok
A drugo? Jesi li iz Branje ili ne? Kad smo kod izvlačenja...

Ajde citiraj mi deo taj posto sam jja procitao samo ono gde pise "reziim" i u slobodnom prevodu "drzavni aparat" u koji spada i policija

iz srema, dekiša

Rekao bih da si močvarac, imaš tu konjušarsku crtu.

Zovi me na krmokolj, pa da jurimo šnjore po selu.

The Court then found that it lacked
jurisdiction ratione temporis in respect
of the declaration accepting the
compulsory jurisdiction of the Court
which Serbia and Montenegro had filed
several weeks after the start of
military operations in Kosovo.

ne mogu otvoriti pdf, ali evo ti dokument sa sajta icj, link u sledećem pdf