Prijava

Цар

jedino ako govoriš nekim dijalektom

upravo tako, uvek govori nekim dijalektom, književni arapski se nigde na ulici ne koristi

Ja citao postove odozdo gledam sta lupaju ovi pa valjda je kavurma jebena, kad ono..

care, polupaćemo ti i to malo mobilnog što imaš s kog SEREŠ

bakero

književni arapski i kuranski/klasični arapski nisu ista stvar rađ

jedina stvar koja će biti polupana je ta tvoja ružna glavudža ješčuo

na kuranski nisam mislio ni u ludilu, pričam o ovom modernom književnom koji koriste pisci, ne koriste ga arapi u svakodnevnom govoru, pogotovu ne mladi arapi

otiđi na /int/ pa mi to kaži. doslovno se u svakoj arapskoj školi uči. jebeni wiki naučnici

pa ko kaže da se ne uči, učio sam i ja latinski u školi, pa ga ne koristim

pa jebote bog svi zvanični dokumenti arapske lige su na msa, arapi se međusobno sporazumevaju na msa... jel govoriš ti arapski uopšte?

ja sam upravo ovo proverio kod dvoje ljudi koji rade u centru za skladištenje i sortiranje izbeglica u preševu i krnjači i pričaju arapski od dva do osam sati dnevno s ljudima

ĐEDOVI VAM U GROBU KOLUT UNAPRED RADE KAKI ARAPI PET VEKOVA SMO ČAMILI U TAMI A VI TAKO CCC

Na arapskoj vukajliji se smeju Carevim tvrdnjama

ja stvarno ne znam jel ti mene zajebavaš ili šta, ja lepo kažem da se u školama uči, ne uče ga deca od 3 god

pitaj u bejzi uostalom

Sok od kurca koliko pet vekova ima godina?

Цар

pa jebote bog svi zvanični dokumenti arapske lige su na msa, arapi se međusobno sporazumevaju na msa

ne samo to, nego i dnevna štampa i ozbiljan televizijski program su im na književnom, ali ga ne koriste u svakodnevnom govoru

klinci ti se na ulici smeju ako pričaš književnim arapskim, kažu ti da zvučiš ko voditelj dnevnika

TO ZAVISI OD PRESTUPNIH GODINA

>gledaju vesti na msa
>međusobno pričaju na msa
>dokumenta na msa

>ne koriste msa svakodnevno

MADA GERNERALNO IMA PUNO GODINA