Prijava

http://www.halooglasi.com/nekretnine/izdavanje-stanova/dvosoban-stan-na-odlicnoj-lokaciji-bor/5425472139247?sid=1476600541253

Al ovi su najgori. Tačno vidiš da je neka bakuta umrla pre nedelju dana i ovi bez dinara ulaganja odmah dali stan na izdavanje.

Cenim da je bakina vilica negde po fiokama.

bakuta umrla,pa je drze u sanducaru kako bi jos koji mesec uzimali penziju.

Baba ostavila nepojeden ajvar tamo u kuhinji iliti kujni

Koleginica moje devojke je živela sa nekom babom koja joj je nekoliko puta pojela hranu koju su joj njeni slali. Pa jebem je usta matora, zadnje joj bilo dabogda. A druga koleginica je, imala divno iskustvo, gde su je ljudi doživljavali kao svoju. Živela u stanu iznad njih, baba je svaki dan na ručak zvala, kad nešto umesi odnese joj, u zimskom periodu joj je smanjivala kiriju zbog visokih računa za struju. Mada, iz mog iskustva većina njih su govanca koja bi se jebala u dupe za dinar, a samo što u podrumu ne spava!

Mi smo se sa zadnjim stanodavcima okumili, bolji su mi od ne znam kakve familije

Haha ne seri da si i ti podstanar kao Stec?

Bio podstanar, mudro se okumio sa stanodavcima i sad ne mogu da mu naplaćuju. Stan je faktički njegov. Xd

Ne kapiram šta je loše, Radj je verovatno svežije oženjen ili pred ženidbu, potpuno normalan sled dogadjaja, formiranje porodice. Uglavnom podstanari nikad nisu bili ljudi kojima je teško da odu od mame i tate.

Ko ovde živi u 100+ kvadrata?

Većina seoske populacije?

Ne znam za 100+ al ako budes pitao za 1000+ javicu se xd

Očekujem da će Bohorov odgovor biti nekih 140 mkv.

Živim ja u 170 PA ŠTA, NIJE TATA UKRO!

Imate li iskustva sa stanovanjem u tudjem stanu? Imam sobu kuhinju i kupatilo svoje, delim metar sa metar hodnika sa gazdama. Sutra ujutru potpisujem ugovor. Jedini trip mi je da ce mi kenjati ako mi neko bude dolazio u stan, a verovatno ce mi devojka dolaziti svaki drugi dan

meni bi to unosilo izrazitu nelagodu