Prijava

on jedino moze u kinu da ode za nekih milijardu necega.
ovde je bog u ekipi.ukoliko ode u neku jacu oo arsenala,nece imati takav status.nesto mislim da mu je to trenutno glavni trip.

Ocekujem tekmu DA SVE PUCA

inace, rekao sam o WH na pocetku sezone

..aj nevezano za povrede nemaju onu agresivnost iz prosle sezone, ne svidja mi se kako su poceli.

o Konteu

ne mogu da nadjem

al sam napisao da je doktor i da ce pokidati

Pokidao ga Poketinjo njegovim oruzjem protivu otmicara, sad ce svi da se izloze na ove formacije 3-4-3, 3-4-2-1, 3-1-1-1-2-1-1 itd

golcina.
pajet odbio da igra.ovi nece da ga prodaju.doduse,jos se tacno nista ne zna.vrte se vesti na svakih par sati.te oce,te nece.

Kakvo pisanje Evertona po Sitiju opaaa

Sanitarni nisam pratio vesti oko Payea što u stvari neće da igra? Zbog para nije, dobio je milione kamione, znao je da neće teći med i mleko jebiga, što jede govna sad?

Bio mi je sve, glavni lik iz serije, ali je ispao jajara... :/

EDIT: ŠTo se građana tiče PIŠAJ PO ĆELAVOM PREPOTENKU XAXAXAXAXA

ahahahahahahahaha

Tako je Pogba macko, donesi nam pobedu, da se zna zasto su te platili 100 miliona nego kako

Samo da ne kiksne mocna odbrana na celu sa Dejanom Ofsajd Zamka Lovrenom

edit

samo

Liverpulđani, jel vam žao što ste se odrekli boga fudbala kakav je Endi Kerol? Meću li golove Staridž, Kutinjo i Origi?

manc je ocajna ekipa.gomila govana.ajmo na silu,pa sta bude.njihova velika sreca je sto ne igraju ligu sampiona.srali bi po njima ozbiljniji klubovi.bukvalno.danas 0 smisljenih akcija.neko preglavavanje,a pre toga nabijanje lopte.danas jesu bili bolji,al se vidi da su govna.bice gori od liverpula koji ce sada biti bolji od njih.narednih 10 sezona.liverpul kada je skurcavao nije imao 3 biljarde da kupuje igrace,ovi imaju,asu kurac.bez fergusona boga su smece.

nemoj da vadim sad transfere liverpula od beniteza pa na ovamo

nemoj molim te,potrescu se.
manc govno

Pa od Liverpula su trosili vise bar 5x, MU takodje mnogo vise daje na plate, samo Runi dobija ko Kutinjo Firmino i Miler zajedno, Liv je zadnjih par godina poceo da daje vece pare na igrace kalibra Lovren, a npr Toresa su dobrano platili ali i prodali..

manc poceo da propada pre par godina.za tih par godina su promasili pola ako ne i vise transfera.i to ne transferi za sicu,pa ko ih jebe.

Kakva luda tekma Arsenal-Barnli ljebtenejebo

Anarchyst
Kakva luda tekma Arsenal-Barnli ljebtenejebo

Sunac ti poljubim, sedam minuta nadoknade.

igrali dok arsenal ne da gol.
i celsi u 45 +7 dao gol.danas se izgleda kolju svi

nisam upratio.evandro iz zvezde igra u halu.u ovom prelaznom roku presao.