Prijava

-Прегледајући дефиниције које се тичу Војводине,исфилтрирао сам 7 најчешћих ставова према Војводини и Војвођанима.
Појединци мисле да:
1.Војвођани мрзе остатак Србије,јер су убеђени да остатак Србије мрзи њих;
2.Новосађани пљују Београђане,иако никад нису напустили Нови Сад;такође су убеђени да Београђани мрзе њих;
3.Превише су поносни на своју пространу равницу и своја житна поља,те их за остатак Србије баш брига;такође су умислили да би Србија без њих крепала на сваком плану;
4.Велики сепаратисти-да се Војводина сутра отцепи од Србије,изашли би на улице да се радују и да славе.
5.Мирни и доброћудни људи,који ће сваког лепо дочекати и са сваким се лепо издиванити;све док има 'леба,сланине и парадајза,добро је,мирни су;
6.Равнодушни према свему;политика их не дотиче,криза још мање;
7.Изузетно породични људи;такође,све што се дешава у породици,углавном тамо и остаје.
Нешто од овог јесте истина,нешто је претерано,а нешто је апсолутна лаж.
Шта ви мислите?

auuu... pa zar je ovom stvarno mjesto ovdje?
ima drugih sajtova koji se bave politikom...

previse politicka tema za vukajliju!

Мислим да сад може да се откључа, пошто имамо подфорум.

Vojvodina je levo plućno krilo Srbije!
Levo plućno krilo Srbije! Levo plućno krilo Srbije!
VOJ-VO-DI-NA!! Levo plućno krilo Srbije! Levo plućno krilo Srbije! Levo plućno krilo Srbije!
VOJ-VO-DI-NA!! PLevo plućno krilo Srbije! Levo plućno krilo Srbije! Levo plućno krilo Srbije!

Imam i onu: Kosovo je srce Srbije, Šumadija je jetra Srbije i td...

a šta smo mi? debelo crevo? :bljak:

Ко би био чмар? :)

Šta ja znam... Negde južnije. :) :)

pa džimi je najjužnije hihi

"Ко би био чмар? :)"

novi beograd. negde kod arene

Ја мислим да ће управо општина Сурдулица да буде тај чмар за 20 година. И географски. Шиптари претендују да узму Врање, Прешево, Бујановац и Владичин Хан западно од Мораве (тако је на карти Велике Албаније). Е онда би Сурдулица била тај чмар који би се са југа и запада граничио са Албанијом, а са истока с Бугарском. xD

Bas me briga za Vojvodinu.

Da ce da se otcepi, hoce sigurno - nekad
Da ce Siptari da uzmu celu juznu Srbiju, hoce sigurno - nekad
Da ce Sandzak da se otcepi, hoce sigurno - nekad

Sve sto smo rekli da nema sanse da se desi, desilo se

Зато сви лепо купите по плац у Војводини, продаћете га Мађарима за 5 икс веће паре за 10 година.

Елем, ја сам чуо да, кад уђеш у зграду општине у Суботици, да ти кажу добар дан на мађарском.

Dokle se god budemo delili na: Vojvođane, Sremce, Bačvane, Banaćane, Šumadince, Mačvane, Ere, Južnjake, Čarapane, Bosance, Hercegovce, Krajišnike, Kordunaše, Ličane, Banijce, Dalmatince, Slavonce, Kosovare, Sandžaklije, Gedže, tako će nam i biti. Zapravo sve dok budemo stvarali predrasude jedni prema drugima.
Ovi političari su takvi zato što im je i narod takav. Onda kada ne budemo razmišljali kao brđani i kada budemo imali višu kulturnu svest i međusobno uvažavanje to će biti to, uspećemo.

@Dziminjo
Moji roditelji su bili na Palicu na odmor, dal' prosle godine, dal' pretprosle, jebem li ga, i u tom kraju ti obavezno svud kazu Dobar Dan na madjarskom, a tek onda na srpskom sa teskim akcentom.
Inace ima gomila naselja, mesta i sela gde nijedan covek ne prica srpski, vec samo madjarski.

Ja bogumi u rat više ne idem, a vi deco vidte!

što bi rekli Šiptari:

Krava na Morava, bivoljic na Topljic...

''@Dziminjo
Moji roditelji su bili na Palicu na odmor, dal' prosle godine, dal' pretprosle, jebem li ga, i u tom kraju ti obavezno svud kazu Dobar Dan na madjarskom, a tek onda na srpskom sa teskim akcentom.
Inace ima gomila naselja, mesta i sela gde nijedan covek ne prica srpski, vec samo madjarski.''

Ма то је океј да људи тако причају у својим градовима на улици и код куће. Немам ја ништа против тога. Али мислим да је безобразлук да се говори страни језик у државним установама попут градских општина. Ајде да видимо да ли у Тексасу запослени Мексиканци у државним установама смеју да кажу ''Буенас диаз''. Смеју курац. Ред је ред, јебига.

''Da ce da se otcepi, hoce sigurno - nekad
Da ce Siptari da uzmu celu juznu Srbiju, hoce sigurno - nekad
Da ce Sandzak da se otcepi, hoce sigurno - nekad''

Pa šta će onda ostati od Srbije?