Prijava

"Ајде да видимо да ли у Тексасу запослени Мексиканци у државним установама смеју да кажу ''Буенас диаз''. Смеју курац. Ред је ред, јебига."

Teksas nije adekvatno poređenje za tako nešto, jer je to najkonzervativnija zemlja u SAD.

A-ha, i ko sad pominje polni organ muškarca? Mr. Moon, a? :P
Ma, nek' se cepa ko 'oće, jebe mi se. Al' samo da bude mirno... Dosta je bilo rata.

http://www.youtube.com/watch?v=tcvkenhDk7k

"Pa šta će onda ostati od Srbije?"

pa sta ce ostati....
Beograd, kao grad drzava, ono kao polisi u staroj Grckoj.

Lakonija (Srbija), na celu sa Spartom (Beogradom) + zemljisni posedi u provinciji (propali gradovi)

sto rece psv da nece u rat, da se nadovezem...

ja bogumi necu da se vracam ako se vi deco ne dogovorite. :)

@Ming
Sto mislis da je to najkontroverzija drzava?
Zato sto hoce secesiju? A imaju vec 40% Meksikanaca u toj drzavi

A Dzimijevo poredjenje je bas na mestu...Mexikanac nema sanse da kaze: Buenos Dias u prodavnici pa ne znam sta da se desi

Nebitno u Texasu, sme li u NY, da kaze nesto na stranom jeziku

al realno... uvodjenje kantona nije losa stvar za drzavu. ako je drzava svajcarska.

srbija je stvorena za centralizaciju i za diktatore (valjda nam ostalo od tog vojnickog vaspitanja sto kao imamo.

i opet će, i opet će, ako Bog da sreće...

''srbija je stvorena za centralizaciju i za diktatore (valjda nam ostalo od tog vojnickog vaspitanja sto kao imamo.''

Потписујем.

Pa ono, nije da nije.

ajmo dzimi da osnujemo nacional-demokratsku (ovo demokratsko stoji tu da zvuci lepo) stranku. Treba samo nadjemo nekog harizmaticnog glavonju da ga postavimo da bude diktator, a da vucemo konce...

Ne samo da odvedemo srbiju u evropu... pf to blizu. Da je odvedemo na mesec!

"Sto mislis da je to NAJKONTROVERZNIJA drzava?
Zato sto hoce secesiju? A imaju vec 40% Meksikanaca u toj drzavi"

Čitaj malo Necro... :)

Kelte, znam ja jednog glavonju, ali nisam siguran da je harizmatičan.

evo, vec imamo par sledbenika.

dodjite drugovi, sto pre pristupite pokretu to ce vam veci status posle biti kad dodjemo na vlast :)

Ocu ja da se ubacim

Ja stupam u pokret...imate moj glas, dok još može da se glasa, posle ukidamo to pravo :)

Imam predlog...trebalo bi da se klanjamo daždevnjacima!

''ajmo dzimi da osnujemo nacional-demokratsku (ovo demokratsko stoji tu da zvuci lepo) stranku. Treba samo nadjemo nekog harizmaticnog glavonju da ga postavimo da bude diktator, a da vucemo konce...''

Блекија?
После кад се кола сломе на њему (ако нешто крене наопако), нас двојица ништа нисмо видели, ништа нисмо чули.

Тутутуруруртутутуру...

pa sta mislis, ja blesav... mislim ja unapred :)
moze blek, ima glavu dovoljne velicine, i tako oce da plane u emocije i to. taman.

Može, meni je ustvari idol onaj predsednik Turkmenistana. Kako on jebe svoj narod, pa to je za medalju. Ne mogu da polažu vozački dok ne iščitaju neke njegove knjige o...nečemu, jebemliga :)

Saparmurat Nijazov. Ili tako nesto.