Prijava

ovaj je bio jos gori. mesavina hitlera i fredi krugera :)

Idi Amin Dada:
http://en.wikipedia.org/wiki/Idi_Amin

al ovo mi najace:

From 1977 to 1979, Amin titled himself as "His Excellency, President for Life, Field Marshal Al Hadji DoctorB Idi Amin Dada, VC,C DSO, MC, Conqueror of the British Empire in Africa in General and Uganda in Particular"

GM, pogledaj moj komentar za Nijazova.

Ma postovao sam ja tu negde film o S. Koreji. Imaju oni i boljih odvala.

Ne dirajte Severnu Koreju!

Puna podrska Kim il Sungu!

Cuvena politicarka s Islanda.

Келте, кад си већ код Ида Амина: јеси гледао филм "Последњи краљ Шкотске"? Глуми Форест Витакер, занима ме какав је, је л' га гледао неко?
(знам да сам скренуо с теме скроз)

Војводина... Лепа је Војводина. :)

Слажем се са Мингом, имамо превише предрасуда једни према другима. Питање је хоћемо ли икад бити сложни и кад ћемо почети да радимо у интересу свих Срба.

И волим да слушам Сосе кад причају онако слатко. :)

Е, па и моје мишљење је да Србима треба диктатор, унитарна и централизована држава! Озбиљно.

И то моје мишљење нема никакве везе са тим што имам крупну главу и што ми кажу да сам харизматичан.

Некро, неће се Србија више цијепати, јер велике силе нису заинтересоване за такав вид будућности.

Минг је објаснио, нисмо сложни као народ и то је то. Не могу да замислим независност јер не знам како ће то да изведу али вероватно ће ЛСВ да настави да шири своју пропаганду и придобијају народ. Ако се Војводина одцепи то ће бити због нас самих, а не због Мађара. Лично имам много другова који су пореклом Мађари али се сматрају за Србе. Имају они пар већинских општина северније али то није нешто страшно, а и временом их је све мање у Војводини. Тако да, видећемо, ако смо говна и душе продане онда ћемо и да се одцепимо, а ако смо такви онда смо то и заслужили. Данас не можеш да кажеш да си нпр. Војвођанин јер те сматрају за аутономашем. Војвођани су као нови народ? Људи су глупи и не знају историју, зато их је лако зајебати. Свако треба да се поноси ако је нпр. из Бачке, Семберије, Рашке... али сви смо ми Срби.

,,Данас не можеш да кажеш да си нпр. Војвођанин јер те сматрају за аутономашем.''

Имао сам ту ,,част'' да будем прозван сепаратистом, јер сам, онако у наступу шале и цинизма, питао да ли ћемо ускоро моћи да се изјашњавамо као Војвођани, како је кренуло цепкање државе.
Иначе, званично се изјашњавам као Србин, али то је широк појам за мене, тако да се чешће изјашњавам као Војвођанин, што не значи да подржавам одвајање Војводине од Србије. Али, у реду је што је Војводина за своју територију добила већу надлежност и није толико зависна од Београда.

,,Ако се Војводина одцепи то ће бити због нас самих, а не због Мађара.''

Ми смо несложни, а други само вребају иза угла да нас докрајче.

Nigde mesta da se skrijem,ode meni glava,Vojvodino,Vojvodino,sto si tako ravna!

Dobra im je ova ideja o podeli Srbije (ovako mala pa da je još i cepkamo) ali samo pod uslovom da se podeli i Vojvodina na tri dela. Želeo bih samo da mi neko objasni zašto je Vojvodina uopšte autonomna pokrajina? Njoj su data ogromna ovlašćenja a kolevka Srbije (jug, koji je sada delom pod šiptarima) trune i bukvalno skapavava od gladi?

pa trebao bi i jug da dobije neku vrstu autonomije pozitivne naravno sa ciljem razvitka tog dela nase zemlje..sto bi sad popularno rekli decentralizacija...
Mora da se stavi prst na celo i neko pametan da kaze ljudi nemoze ovo vise ovako cepamo sve na xx delova.pa onda krenuti sa tim mini regionalnim programom priliva investicija u svaku od sredina..
evo jednog primera zasto bi to trebalo da bude tako ja u N.Pazovi placam gas 5 din skuplje nego Beogradjani,Nemam gradski da se po njemu svercujem,karta za beovoz je skoro duplo skuplja jer sam u drugoj zoni,kablovska je krsh i prerplata je 900 kinti,nasi ljudi ovde prolivaju krv za 20000 platu a u gradu nece da ciste ulice cigani za te pare,a hleb je 35 i tamo i vamo jel..
Sa jugom i da nepricamo blagi uzas nemogu ljudi ni da se prehrane a kamoli da normalno zive.Znaci sta ne treba rukovodstvo sa ljudima iz BG-a nego treba da odlucuju ljudi iz manjih regija i samouprava sta je najbolje za njih.

U pravu bjese neko ko rece "ako ne sjebemo sami sebe,nece nas niko sjebat",a Madjari su bili manjina u Vojvodini i za vreme Marije jebene Terezije,danas pogotovo,ako su u ponekoj opstini i vecina,pa sta,to je sarolikost i Vojvodine i Srbije samim tim,ali mi treba da se cuvamo sami sebe,race Arcibald Rajs!!!

Sloboda Vojvodini.

Zavisnost Kosovu. Nije se istorija Srbije pisala u Vojvodini, nego na Kosovu.
Vojvodina puno daje Srbiji a ne dobija ni približno. Samo je u istom sranju k'o i ova.