Prijava

Do kad mogu da se prave timovi? Abu kuliram, dvoumim se i za ovo, al jbg, videću.
https://www.youtube.com/watch?v=3V4JEV0Tzdo

Do utorka u 21h, ako se ne varam.

Napravio sam tim pun vrlina, hoću pass

па погледај пвт, магаре, има два сата да сам ти послао.

JEBAĆE VAS OGUZ SAVAŠ

Je l' se drkka potpisao sa "dučina"?

Hahah, dučina, uleti mu kurčina. Ne moraš ni da igraš brt, svejedno ćeš standardno da izduvaš!

Pre će biti da je panćera dučina.
A ja ću standarno biti drkka, jahač kolubarskih pastuva.

Da, naziv tima mi je stvorio sumnju, kad sam video da nisu pastuvi. Ok onda, drkka svima će da drka aahhhahahah kakva rima jebemti evo suze mi idu aahahahh xddd

ja cu vas jebati imam 3 igraca iz baskonie

александаркг
Da, naziv tima mi je stvorio sumnju, kad sam video da nisu pastuvi. Ok onda, drkka svima će da drka aahhhahahah kakva rima jebemti evo suze mi idu aahahahh xddd

Ehehe pa vi ste gospodine majstor da od svega napravite prvoklasnu šegu xd

Izijem, ne znam što jedem govna i pomažem ikome, ali bobua je u najmanju ruku poprilično neizvestan za prvi meč, razmisli o tome, prijatelju ;)

Jebaće vas Andro Knego

Ima li kakav prediktor za Evroligu ili da igram ovaj fantasy sa statrtnom postavom zvezde hmmm?

zna li se nesto o djentileu?

je l mora ovo da se nešto potvrđuje na fon jer sam prije neki dan polomio telefon i još nijesam ni krntiju neku našao u koju bih stavio karticu...

Ne mora, čini mi se da samo potvrđuješ dobitak mejla kad se registruješ.

Zna li neko nesto o djentileu pitao sam, ne razumem italijanski ali kao da su ga sutnuli jel?

E pseto, znam da su mu oduzeli kapitensku traku početkom godine i da je trener valjda pričao za njega da treba da postane čovek haha tako da nije dobar znak. Ne znam da l je igrao do sad, u talijanskoj ligi je odigrano nekoliko kola.