Prijava

Ne ukopavaj se više pls

O tome ti pričam XD

Jbt do chega smo mi doshli. mozhda deky ima plan za poboljshanje i otvori teme poput razmena bakarnih oluka, gde su najbolje kokoshke u selu i kako oprcati 11-godishnju rodjaku u 4 steps

bombas kad mogu da ocekujem saut femili da mi pokuca na vrata

Obichno noobovima odgovorim prvi put jer sam chovek, ko si ti ne poznajem te verovatno si nebitan chlan, ovaj odgovor ne uzimaj preterano ozbiljno jer se nece pretvoriti u regularni comunication

ko mju ni kej sooon

Bombas volis li da lizes picku?

Barone ko si ti da pravis ovu temu,najgori si clan cekaonice mejmune,a to je jako lose,jebeni nekvalitetan predstavnik

Deki moram nesto da ti kazem. Tvoj pogled na bombijevu aktivnost kao trolovanje je greska, veoma je ocigledno da svojim postovanjem zeli da izazove smeh, ne troll. Stvar je sto je iz nekog razloga jeo govna u proteklom periodu i sad svi gledaju deugacije na njega pod tim utiskom sto nije sramota, 99% vukajlijasa nalazi bombija za trola i smaraca a istina je da samo ne zeli da se oglasava povodom nepravilnog tumacenja njegovih postova. I onda vi nastavljate sa jedenjem svojih govana. Glupo je reci sprdam se glupani kapiras

bombas je mnogo aktivan, bice mu zao prottracenog vremena.njegovi vrsnjaci provode vreme sa devojkama dok on ovde tupi 15 sati dnevno.tako sam i ja igrao fudbal ispred zgrade do 24 godine i onda jednog dana kad nije bilo klinaca da igramo fudbal sam sam se zezao sa loptom i sutirao je u zid zgrade onda je izasao jedan covek na terasu i rekao mi:konju jedan bezi sa tom loptom sad je vreme odmora umesto da vodis neku devojku za ruku ti sutiras loptu u zgradu.ma sta ti znas pomislio sam u sebi, ja sam u to vreme mislio da cu da igram za man.un.sva sreca pa mi je jedan lik slomio nogu na utakmici od tad sam omrzo fudbal i svoja interesovanja prebacio na picetinu.kad sam to okusio nisam mogao da se zaustavim, ima i to svojih mana 5 puta sam se lecio od polnih bolesti.hocu da kazem da je bombas na krivom putu nista mu ne znaci sto je uticajan ovde kad jos uvek ne poznaje cari seksa ili muke koje zadaje triper, to je zivot

labokv
bombas je mnogo aktivan, bice mu zao prottracenog vremena.njegovi vrsnjaci provode vreme sa devojkama dok on ovde tupi 15 sati dnevno.tako sam i ja igrao fudbal ispred zgrade do 24 godine i onda jednog dana kad nije bilo klinaca da igramo fudbal sam sam se zezao sa loptom i sutirao je u zid zgrade onda je izasao jedan covek na terasu i rekao mi:konju jedan bezi sa tom loptom sad je vreme odmora umesto da vodis neku devojku za ruku ti sutiras loptu u zgradu.ma sta ti znas pomislio sam u sebi, ja sam u to vreme mislio da cu da igram za man.un.sva sreca pa mi je jedan lik slomio nogu na utakmici od tad sam omrzo fudbal i svoja interesovanja prebacio na picetinu.kad sam to okusio nisam mogao da se zaustavim, ima i to svojih mana 5 puta sam se lecio od polnih bolesti.hocu da kazem da je bombas na krivom putu nista mu ne znaci sto je uticajan ovde kad jos uvek ne poznaje cari seksa ili muke koje zadaje triper, to je zivot

Imam prodavnicu bicikala i svaki dan mi u nju svraća jedan mali rom i pita me da mu dam pare za doručak. Iako mu uvek dajem taj dan sam bila nervozna i rekla mu povišenim tonom da nemam pare i da ni ja nisam ništa jela i da izađe iz moje radnje. Posle 15 minuta on se vratio sa jednom kiflom na papiru podeljenom na dva dela i zamolio me da je podelimo. Kada sam to videla samo sam mu rekla "izaberi biciklo koje ćeš da ti poklonim" a nikad slađu polovinu kifle nisam pojela nego tad.

ocu da kazem da je bombas na krivom putu nista mu ne znaci sto je uticajan ovde kad jos uvek ne poznaje cari seksa ili muke koje zadaje triper, to je zivot

Xaxaxa