Prijava

Da li ste spremni za ovaj live feed?!
Čeka nas uzbudljivih 90 minuta okršaja između jednog moralnog, intelektualnog i fizičkog gorostasa, Donalda Trampa i kurve vaviljonske Hilari Klinton, žene sina Ašmodajevoga Bila Klintona.

Ekskluzivni live feed na Vukajliji by, jedan jedini, neponovljivi - Puzzlefox

03:00 Host debate upravo govori publici da moraju da poštuju određena pravila kojih se mora pridržavati.
Tu se prvenstveno podrazumjeva da ne prave buku i da svoje aplauze sačuvaju za kraj debate kako se njeni učesnici ne bi dekoncentrisali.

03:03 Novinarka NBC-ja koja se upravo javila iz bekstejdža kaže da nema incidenata između dva tabora

03:04 Host debate upravo objašnjava koncept debate (6 pitanja po 15 minuta) i ponovo upozorava publiku da se potrude da debata prođe u najboljem redu

03:05 Tramp i Hilari su na sceni!

03:05 Hilari započinje da objašnjava svoje stavove o sudstvu

03:07 Hilari smatra da vrhovni sud treba više da se posveti zaštiti prava žena i LGBT populcije. Takođe je navela da se ne slaže sa stavovima o sudstvu koje je do sada izosio njen protivnik.

03:08 Donald Tramp započinje sa iznošenjem svojih stavova o sudstvu. Vjeruje da vrhovni sud mora da se posveti zaštiti drugog amandmana. Kaže da je do sada probrao 20 potencijalnih kandidata koje bi postavio kao sudije vrhovnog suda (koji se zalažu protiv abortiranja)

03:11 Hilari Klinton kaže da poštuje drugi amandman ali smatra da treba kontrolisati vlasnike vatrenog oružja koji na godišnjem nivou oduzmu na hiljade života širom SAD

03:13 Donald Tramp kaže da će se postarati da se drugi amandman poštuje za razliku od Hilari Klinton. Klinton navodi da je NRA jedan od glavnih finansijera kampanje Donalda Trampa!

03:14 "Ilinois ima neka od najstrožijih ograničenja po pitanju prava na posjedovanje vatrenog oružja a jednu od najvećih stopa ubistva u SAD" rekao je Donald Tramp

03:16 Hilari Klinton i Donald Tramp govore o svojim stavovima o abortiranju.

03:17 Host debate, citirao je jednu izjavu Klintonove - "Fetus nije subjekt ustavnih prava". Hilari vjeruje da držva ne treba da se petlja u odluku žena da li će ili neće iznijeti svoju trudnoću do kraja

03:21 Sada je na redu imigracija!

03:21 Tramp: "Trebaju nam čvrste granice!", "Heroin se saliva u našu državu preko južne granice!"

03:23 Hilari Klinton: "Srela sam djevojčicu Karlu koja je zabrinuta da će njeni roditelji biti depotovani. Ne želim da razdvajam djecu od roditelja!"

03:25 Hilari Klinton: "Mi smo nacija imigranata"

03:25 Donald Tramp kaže da se sreo sa predsjednikom Meksika i da je ubjeđen da će sa istim imati jako prijateljske odnose.

03:27 Hilari Klinton tvrdi da je Tramp eksploatisao ilegalne imigrante kao radnu snagu pri izgradnji Trump Tower-a!

03:30 Hilari Klinton skreće temu na Wikileaks - "Rusija je hakovala SAD! Da li Donald Tramp odbacuje pomoć ruskih špijuna?"

03:31 Trampovo pitanje:"Zašto skrećete temu?!", isprtio je aplauz publike.

03:34 Trump: "Putin je nadmudrio Obamu i Klintonovu na svakom koraku"

03:36 Klinton: "Niko od onih zaduženih za lansiranje nuklearnog oružja ne bi povjerio Trampu kodove za isto", Tramp: "Na stotine admirala, generala i drugih visokih činovnika nagrađenih sa najvećim državnim ordenjem, me podržava!"

03:38 Ekonomija je na redu!

03:39 Klinton: "Pomoći malim preduzećima, podići minimalnu zaradu, izjednačiti plate žena i muškaraca, smanjiti cijenu školoavanja, boriti se protiv klimatskih promjena", "Bogati će plaćati poreze!"

03:40 Klinton "Trump će uvećati naš nacionalni dug za 23 triliona dolara!"

03:41 Tramp: "Klinton ima jako loš ekonomski program. Pod njenom vlašću porezi će biti previsoki!", "NATO članice moraju finansijski da doprinose razvoju te organizacije!", "Potpisivanje NAFTA sporazuma je jedan od najgorih poteza u SAD! Učiću u pregovore o izmjeni istog ili ću ga raskinuti!" "Smanjiću poreze!"

03:45 Klinton: "Obama se našao pred jako teškim zadatkom. SAD još od vremena velike recesije nije bila u tako lošem položaju kao na kraju Bušovog mandata. Obama je uspio da sačuva ekonomiju SAD!"

03:47 Tramp: "Naša ekonomijaa stagnira"

03:49 Klinton: "Tramp koristi stranu radnu snagu i uvozi materijale iz inostranstva! Njegov hotel u Las Vegasu izgradili su ilegalni imigranti koristeći aluminijum koji je uvezao iz Kine!"

03:50 Tramp: "6 milijardi dolara nestalo je iz državne kase za vrijeme vrijeme mandata Hilari Klinton kao državnog sekretara"

03:51 Klinton: "Dok sam se ja zalagala za ljudska prava, Donald Tramp ih je ugrožavao!"

03:53 Nova tema "kompetentnost za poziciju predsjednika SAD"

03:54 Host debate postavio pitanje Trampu - "Kako to da vas je toliko žena optužilo za seksualno uznemiravanje?!" - "Nijesam nikd ništa takvo učinio! Poznato je da Klintonova organizuje grupe koje prave nerede na mojim mitinzima, zašto je onda teško pomisliti i da stoji iza tih žena koje me lažno optužuju?"

03:55 Klinton "Donald Tramp konstantno vrijeđa žene! Ko želi takvog čovjeka kao presjednika?"

03:57 Tramp: "Hilari je uništila na stotine, možda i hiljade inkriminišućih mejlova. Ona zaslužuje zatvor!"

03:58 Klinton: "Donald podržava nasilje! To nije nešto za šta Amerika treba da se zalaže!"

04:00 Tramp: "Tužno je kako Klintonova govori o meni kao nasilniku, a utvrđeno je da ona stoji iza nasilja na mojim mitinzima!"

04:01 Klintonova "Uvijek sam se zalagala za dobro naše države. Klinton fondcija je jedna od najvećih humanitarnih organizacija na svijetu."

04:02 Tramp "Klinton fondacija se finansira od strane Saudijske Arabije koja baca homoseksualce sa krovova i ponižava žene! Zašto primate novac takvih ljudi?!"

04:05 Klinton "Tramp ne plaća poreze!"

04:06 Host debate "Gospodine Tramp, iako tvrdite da je ova presjednička trka namještena, da li ćete priznati njene rezultate?" Tramp: "Prvo moramo da vidimo kako će se razvijati ostatak izbornog procesa"

04:09 Klinton: "Tramp stalno tvrdi da je nešto namjšteno u korist drugih!"

04:11 Sljedeća tema je "spoljna politika"

04:12 Klinton: "Podržvam iračku vojsku i kurde u borbi protiv ISIS-a ali ne želim da mješam vojsku SAD u taj sukob", "Rusij i Iran omogućavaju da se nastavi građanski rat u Siriji!"

04:14 Tramp: "Izgubili smo Mosul dijelom upravo zbog Hilari Klinton koja je uticala na to da se vojska SAD povuče iz Iraka. Sada ćemo ga opet osvojiti ali će cijena za taj uspjeh biti mnogo proliveni krvi. Iran želi da preuzme Irak - oni će izvući najviše koristi iz ovog konflikta, možda će pregovorima doći i do dozvole za posjedovanje nuklearnog oružja"

04:17 Klinton: "Mi smo se bavili problemom Sadama Huseina, dok si se ti bavio svojim rijaliti šouom!"

04:18 Tramp: "Wikileaks - Sanders tvrdi da ste vi loš izbor za predsjednika SAD"

04:20 Tramp: "Ljudi umiru u Alepu zbog loših odluka SAD!", "Asad se ispostavio kao mnogo jači nego što je Hilari očekivala", "Dajemo 'pobunjenicima' na milione dolara a ne znamo ko su ti ljudi!", "Hilari će dovesti mnogo sirijske izbjeglice koje podržvaju ISIS u SAD!!"

04:23 Klinton: "Planiram uvesti zone zabranjenog leta u Siriji, ali to bih postigla pregovorima sa Rusijom i sirijskom vladom"

04:25 Posljednja tema za noćas je nacionalni dug

04:26 Tramp: "Vratiću poslove u Ameriku! Napraviću od SAD državu kakva smo nekad bili! Svi kradu od nas!"

04:28 Klinton: "Tramp je oduvijek kritikovao SAD! '90ih je javno preko New York Times-a kritikovao i Regana tvrdeći isto ono što i danas tvrdi - da nam se cijeli svijet podsmjehuje."

04:30 Klinton: "Uložiću u srednju klasu!"

04:30 Tramp "Obamacare mora biti ukinut jer nam uništava državu"

04:31 Klinton "Bogati će morati da plate svoj dug društvu", Tramp: "Such a nasty woman"

04:33 Zavšrne riječi kandidata

04:34 Klinton: "Učinimo da ova država postane ono što treba da bude. Pružite nam vaše talente, vještine, trud i energiju i ambicije kako bi uspjeli u tome. Želim da stanem na stranu porodica kao što je vaša (obraća se gledaocima) u interesnom sukobu protiv moćnih korporacija.

04:35 Tramp "Kampanja Klintonove se finansira od strane ljudi koje ona obećava da će kontrolisati. To tako ne može da funkcioniše. Ja ću zajedno sa vama učiniti da Amerika opet postane moćna! Moramo pomoći našoj vojsci i policiji. Više novca dajemo ilegalnim imigranitima nego onima koji štite našu državu! Učiniću više za afro-američke i latino zajednice nego što bi Hilari učinila za deset života, jer sve što ona čini jeste vođenje razgovora koji će se završiti sa "vidimo se za četiri godine""

04:37 Kraj debate

Debata je okončana.
Ko je pobjedio?

Tramp djelovao iskrenije ali se previše ponavljao... Klintonova je večeras jednostavno pripremila bolje 'mimove', te mi se čini da kad se sve sabere i oduzme da je prošla dosta bolje od Trampa noćas.

Fala za ovo najozb
Ponavljaju jedno isto obe strane, izgleda utvrdili par udarnih tacaka koje pokupi americki glasac i cepaju to bole ih kurac, kakvo ludilo jebeno, steta sto tramp nema sansu, ali retardi su zadovoljni nekim kao obama, predsednik saljivdzija, fina porodica, svi se smeskaju sve fino sjajan paravan dok ih karaju, neverovatno sta se stvorilo u SAD

Tramp djelovao iskrenije ali se previše ponavljao... Klintonova je večeras jednostavno pripremila bolje 'mimove', te mi se čini da kad se sve sabere i oduzme da je prošla dosta bolje od Trampa noćas.

Bogami ne znam, u suštini, nije bila debata za pamćenje, tačnije, nigde nije bila ubedljiva, a ono što će ostati u glavama ljudi su neki karakteristični momenti, a uglavnom su takvi momenti bili na njegovoj strani. U fazonu, kad ona proba podmuklo da promeni temu i on je opomene. Čak je i aplauz publike dobio.
U suštini, mislim da je Tramp ovim malo smanjio hejt ljudi koji je navukao na sebe. I što je bitno, jer ni nju ni njega niko živi ne voli.

Jbg, Reme, pravoslavni Srbi ne vole Hitlery, a ovi ostali Srbi jedva čekaju da je vide u Bijeloj kući, kako bi nas što više pritiskali. Volim devedesete!!!!

a ono što će ostati u glavama ljudi su neki karakteristični momenti, a uglavnom su takvi momenti bili na njegovoj strani.

Naprotiv brate... Čim se završila debata odmah su krenuli da vrte priču kako ga samo nije sramota da kaže u jednom trenutku dok Hilari priča "She's nasty woman" i kako je onda rekao da nije siguran da li će prihvatiti rezultate

She's nasty woman

HAhahahahaha kad je to rekao, nisam gledao celu debatu, ali ahahahaha

Nema šta, prava Brazzers™ debata.

pred sami kraj je to reka Reme... Zato što je pričala kako će da oporezuje bogataše a vamo je isti ti bogataši finansiraju... i prije toga nešto srala Trampu kako on posluje na nemoralan način, a on joj rekao (parafraziram) "pa dobro ako to kako ja poslujem ne treba tako da se radi, zašto se nijesi zalagala za zakon koji bi to zabranio? Je li zato što te finansiraju ljudi koji rade na isti način kao ja?"

https://www.youtube.com/watch?v=Z_pEb1bDN-w

Inače na 01:58:10 ona nešto priča i par sekundi kasnije on kaže "Such a nasty woman"

da je razbijao tramp do nasty woman momenta isti bi mu kurac bio, prepoznali potencijal i progurali paklena propagandna masinerija, mora im se skinuti kapa, do sad nevidjena kampanja
sad citam odma su okrenuli kao da je prozvao sve zene da su zle, pa onda krece lavina onih lanac poruka ili kako se to zove vec, ako je mean woman hrabra, nezavisna, istrajna, snazna zena onda sam i ja mean woman IM WITH HER <3 glupe kurve majku vam jebem

a ne znam ni zasto se cimam, ja sam uvek za jebanje narodnih masa, ali nekako smekerski to da se radi, hilari i druzina su bas ogavni jebeno i tramp je degenirik, ali lezi jos u meni taj neki decak koji gleda na ovo kao film sa superherojem koji ce protiv svih uspeti da se izbori i pobedice dobro, a realnost je sasvim drugacija.. svaka cast i trampu dokle je dogurao, william hill daje 1,17 na hilari klasican GG, jedino vikiliks da izbaci snimak na kojem govori da je ne znam sta uradila, mada ni to nije dovoljno, jer narod niti zna niti ga interesuje da sazna, jer bi im dovoljne bile trenutne informacije da vide kakva je ludaca jebena ova, ali njima je sve to rijaliti jebeni

Evo ja cu da rizikujem i da se kladim na Trampa.

трамп нема шансе јебига

da se hoće više završiti ova predizborna
dosadni su

upaliti ultra stamina režim i boli nas kurac