Prijava

ovo sam nešto testirao trebalo je da bude "test" ali je ispalo "fest"... mada i jeste fest tako da ono

Inače još jednom, zvanična muzička podloga ove teme

https://www.youtube.com/watch?v=eraJAJWg-CY

Wester union ili brt ćeš u pvt da mi pošalješ broj deviznog pa da to bez provizije kao gospoda odradimo?

Ako Tramp vrati RS ili Kosovo mogu da se kladim da će Amfilohije probati da ga proglasi za sveca

Sveti Donald oslobodilac - zaštitnik ugnjetavanih

Pazl, brt, ovo je preozbiljna stvarčuga ovo ide viral majke mi e

Asanža tek sad mogu da optuže za silovanje. Silovanje Hilari.

Nemam devizni mi seljaci to iz ruke u ruku

Pobedio Tramp a republikanci uzeli senat i kongres ali jos ima nade za demokrate, Frensis Andervud ima sanse da pobedi Konveja, Kler Andervud moze biti prva zena potpredsednik.

Boh brt š a da ti kažem

To sa Melanijom je samo potencijalni dodatni plus. Ali samo da budemo pametni, nikakva ujedinjenja vise ni sa kim, bolje cetiri Srpske drzave nego jedna, to stvara dodatne mogucnosti za zaludjivanje Nemaca koji ce UVEK teziti da nas uniste. Pre Pristine cemo morati da vratimo kontrolu na ulicama Nemacke i Svajcarske pa cemo onda redom samo polako, pametno i osvetoljubivo, nema "E, nemoj nije fora".
Hvalim te Boze, imam 40 godina, pre deset dana sam istrcao Kupera sa odlicnom ocenom, i sam sa sekirom u ruci vraticu Hamburg Srbiji.

KAKVA STVAR JEBOTE

možeš sad da prestaneš da ga zajebavaš

DEKI KO HOTJE NADJE NACHIN KO NEĆE NADJE IZGOVOR

FABER EST SUAE QUISQUE FORTUNAE!

Да ли је и Линколн рокнут у главу?