Prijava

Ne verujem ti dok ne vidim pravilnik, poyy.

ŠTA SE DEŠAVA, NE VIDIM NIŠTA OD PRAŠINE!

raćoni je lepo upozoravao da će pokrenuti lavinu, evo šta se sada dešava - imamo ovaj incident sa prašinom, sve je to logičan razvoj događaja :(

BEJBL
E-O
J---H
B----O
L------R

Kaizene kolač ti je spremljen

Sasvim solidna lavina

bruce

Evo ja ću tebi da objasnim jer očigledno primećuješ samo kad ja opomenem. Totalno je sranje odabirati čoveku sadržaje samo zato što on želi krune na sve tri glave. Jedan od razloga zbog koji ste jeli govna protiv mene je konstantno odabiranje istom autoru bez obzira na kvalitet. OVaj poster je prosečno delo kakvih ima milion na sajtu, a odabran ti je jer si tražio da bude odabran (ne poriči jer ne vredi).
Znaš, zabole me kurac za sve odabrane jer nisam više moderator, ali čitam komentare i slušam ostale autore kao što sam i ranije radio i primećujem da si na sajtu postao Vučić. Barem 20% svega što ti je odabrano u poslednje vreme (koliko pratim) je golo govno ili malo iznad toga. Za šest godina tri krune je stekao samo Penzioner i to su jedine poštene tri krune na sajtu.

Čak i na sajtu koji je ovoliko propao primeti se kad neko gura svoje po svaku cenu.

Opet, to je samo moje mišljenje, ja sam sada samo jedan od autora kojima se gadi da dolaze zbog takvih govana i đubra. Budi srećan što Caru zabole kita za sajt.

SASVIM DOVOLJNA LAVINA ŠTO SE MENE TIČE.

a bitno je napomenuti da ovde niko ništa ne radi u dogovoru ( kao što bi neki vrv radili) već se ljudi spontano bune. Nikome nikad nisam pustio poruku da učini isto što i ja ( što bi, opet, neki vrv uradili) . Zato mi je i drago što se brus pobunio, a siguran sam da je mnoštvo istomišljenika, samo zabole ljude imaju pametnija posla.

samo zabole ljude imaju pametnija posla.

Da, a ti PS ih očigledno nemaš...

Kaizene gotov si!!!

Raconi kako ne kapiras da me bre zabole kurac i da se sprdam jebo te leb te jebo. Ti si se primio ko volina jebale te bohorove krune bas da te jebu koji ti je bre kurac momcino

Mora ovde malo vise da se polemise. Nisam zadovoljan. :)

Lepo je to rekao Bruce.
Hoću i ja palac za početak. Kome da se obratim za to?
Palac po palac - Kruna. Am i right?

Ko je ovaj debil sto pise gluposti ne bi li bilo koga uvukao u neku debilsku debatu ili istrolovao ili sta god?

I ko je Cara? Šta bi se desilo ako bi on došao na sajt, pojašnjenje?

ne mogu da vidim postove na ovoj temi jer su zatrpani lavinom :DD

Budi srećan što Caru zabole kita za sajt.

Ono kad drzis predavanje na Harvardu i akademska javnost slusa, pa onda izjavis da je kornjaca malo bolesna i kako Australija nema pravilan oslonac.

U redu je ps što se zezaš,
ali ja se stvarno nisam sprdao , jer inače mi je u životu muka od raznoraznih bohića koji hoće nešto po svaku cenu, bez osnova, i raznih kosmopolita koji im to i omoguće, i na kraju neko treći kome to ne štima ispadne lud. Ovo jeste Beznačajno sranje ali znaš kako, neke ljude baš takve beznačajne gluposti najviše i nerviraju...

Eh, kako je nekad bilo dobro kao što sad nije...