Prijava

две непознате, пошто су бохор и псето ко клонови, значи сваки је по 0,3

ал опет недовољно

Pa moze tronozac, al nijesi bas dotle stigao, polako, mozda, jednom....

Oh nisam ja sam, samo dobar deo ljudi ne misli da moras biti najglasniji da bi bio u pravu.

Sto je najcrnje bombasu se niko(osim mene jos ma vrhu prosle strane) nije obratio al izgleda da je trokirao opet

Stec po 3.5 smo ne zakidaj nas pičko

Ipak 3. Il je edit il sam lud

Ja sam bogami na 19 a zakleo bih se da ima i neka decimala preko

Ja nisam ni u jednom postu ovde, ali jasno je, tako i mali alek priča da ga napadaju sa svih strana, a ono nigde nikoga...

Sve u svemu, BRŽE BOLJE JAČE do finalnog gašenja dosmanlija koji upropastiše ovaj narod evo već 17 godina!

код обојице пише 0.6, истриповао си се

Jaki ste samo u grupi, progutali ste siptarski mentalitet od psete, jasno je da losiji geni nadvladaju, to je kad ci osminu ciganin ipak si gurbet, ne moze da se procisti vise ili kad ubacis prosecno israno govno od 200 grama u bure meda, to su govna

ne moze dio, zavrsio sam ja te skole davno, tad su jos dobre bile, neresivo je to, dobijes beskonacno resenja

za 4 nepoznate treba 4 jednacine jednostavna matematika

Tronozac kakav si sa racunanjem?

Ja pokusavam bombas da te odbranim kad mogu kao grobar grobara, al ti brate udaras po svima, uvek neki stav JA IZNAD SVIH, pa sta si ti, neki nadcovek, ne znam ni sto se upustas u rasprave stalno

Ja da imam taj zivot koji ti stalno opisujes, ne verujem da bih se raspravljao stalno na humoristickom sajtu vukajlija

edit: solidan pseto pravo da kazem

Branko Kockica je heroj mog detinjstva i svih generacija unazad koji su odrasli na njegovoj emisiji koja propagira prave vrednosti. Vučić nije mogao da dobije jaču podršku, tek sad mu je porastao rejting.

ne moze dio, zavrsio sam ja te skole davno, tad su jos dobre bile, neresivo je to, dobijes beskonacno resenja

za 4 nepoznate treba 4 jednacine jednostavna matematika

Ajde ucuti leba ti

Pa daj kontraargument, nemoj to "tišina tamo", zna se ko tako argumentuje.

uplasio si se svog (ne)znanja dionisio, a?

Dio ima zaliske, ne diraj coveka sa zaliscima u 25-oj

Samo zato sto nije isti broj nepoznatih i jednacina, ne mora da znaci da jebeno nema resenje. Odgovor coikg, inace nemam nameru da sirim pricu o elemtarnim stvarim.