Prijava

Eto sad ni grba nije legenda...

Legende su Kićanović, Divac, Đorđević, Danilović, Rebrača, Berić, Dule Vujočević, Doktor Nikolić.

Sila i moranje su jedno, srce je drugo. Ti to ne možeš razumeti.

Svasta ja ne razumem ali ako se secam nekih prica odavde partizan ima toliko legendi koliko zvezda/fmp nikada nece imati, ti si nabrojao 6 komada haha pa toliko hemofarm ima. I cudno je da je tu rebraca a nije npr zeljko obradovic? Ili todoric koji ima najvise trofeja ikada u partizanu?

pa šta treba sad da ti nabrajam sve redom ne kapiram.. nije da imamo jednog Nebojšu pa da ga odmah istresem... ko će se svih setiti u minutu. Ajde beži smrdi na kladionici sa ostalim luzerima.

Pa cudno mi je samo da svako ko podrzi vucica nije legenda a svi ostali jesu, eto. Mislim mozda sam ja glup a mozda si i ti debil ko to zna...

Šta je to čudno, ljudi puknu u glavi, prodaju se iz raznoraznih razloga. Tog trenutka prestaju biti ono šta jesu. Imaš primer bivšeg vojvode Šešelja, kad pokojni Momčilo Đujić kaže ajde bre u pičku materinu svoju udbašku i plaćeničku, teraj se od četnika govno komunističko. Nije sramota pročistiti svoje redove, sramota je pokušavati druge izjednačiti sa sopstvenom jadnoćom i pronalaziti opravdanja za svoje slabosti i nemoć karakternu.

КАКО ЈЕ АВАНГАРДА ПРЕЖИВЕЛА ЧИЊЕНИЦУ ДА СУ ПЕКОВИЋ, ГРБА И ИВИЦА КРАЉ ПОДРЖАЛИ МАЛОГ АЛЕКА ???

ЈЕЛ ПАО НЕКИ КОЛЕКТИВНИ ХАРИКИРИ ИЛИ БАР НЕКО РИТУАЛНО СПАЉИВАЊЕ МТС КАРТИЦА И СНС ХЕМИЈСКИ-ОЛОВКИ КАО ВИД БУНТА ???

Baš malopre vidim to, verovatno da tu stranu drži neko odavde.

Nije Vukajlijas. Znao sam raníje i ko je al sam zab jbg

Oh, Vujoševića neće oprostiti

Hahahaha jel ovo sprdnja neka za dula?

Ne ložite se, ovo je bilo pre fazon 4 godine

Znaci pre 4 godine nije bio legenda a sad opet jeste eh kako je zivot prevrtljiv

Gledaj ih ala su poludeli. Alo ja sam jedan, mogu da shvatim da su potrebna dvojica da mi pariraju npr Boxor i pseto kad saberu inteligenciju, muskost i harizmu otprilike to je 0,6 bombasa ili pseto + shomy + 4 aleksandra to je 0,7 bombasa, ali cela sekta i cerga da se povampiri mnogo je.

ko tebe napada uopšte, šta se primaš

bohor + pseto = 0.6
pseto + shomy + 4 * acakg = 0.7

2 jednacine, 4 nepoznate, pa ne moze to tako

Tronozac bombas izgleda misli da ne postojis jer sam se ja obratio tebi a ne njemu

podsećaš me na vučića bomby, sam protiv svih ;))