Prijava

Kako ne treba debilko objasni

Aj ne laži majmune. Kad sam ja to tražio?

Kurac ćeš dobiti odban hehe

A vi ste posebna kategorija ja sam o vama rekao sve što sam imao pre par meseci. Od tada se samo još više brukate.

Vidi lepi. Drži se čekaonice jebene ne sipaj govna svoja po forumu zbog toga si i trajnovan i to je to
Šta ja imam s tobom da pričam kad si indijanac

Mada sa vama neću da se upuštam u diskusije. Opušteno kuliranje.

Ajde forum policajac iskuliraj. Od danas mi se nemoj nikad obratiti neću ni ja tebi i OK smo. Znači kad vidiš nik diktator samo zaobidji.

hahha bohora svi kao tapšu po ramenu na forumu a zapravo je jadnik i smeju mu se krišom jer je domaćin baraba vukajlija2011 fazon

Nismo ok beži u kurac
Tebi Eru se jebem s majkom ok?

Vidiš Rasni ja se ne ljutim zbog te tvoje nazovi uvrede. Nisam paljevina kao pojedini da ti sad jebem sve po spisku po šablonu ''jebem ti seme nepravoslavno nesrbsko majmune jedan debilu jedan glupaku jedan imbecilu jedan''.

Budi čovek, prigrli trizomiju.

ахахах вуче који си паћеник

ко закључа ову тему дабогда црко

Hoću i ja da se svađam, koga da počnem da vređam?

Ja nisam ni glasao haha kao da je bitno sta ce se izglasati. Ne znam dal znate da mi je rasni na fb sa profila delije vukajlija pretio sa 6 likova koji ce doci da mi stanglama otvore glavu i skacu po lobanji. Za par dana je rekao... Ja mu uredno dam adresu da se ne cima puno iako me je realno lako naci i kazem da se slododno najave cisto da budem gajbi. Eo cekam ih dve godine. Dakle previse je agresivan preti batinama, jebanjem majki i sestri, klanjem, ubijanjem dece i ja kao pacifista odbijam da delim sajt sa takvom osobom sklonom agresivnom ponasanju, bolje da ga uklonimo da jednog dana svoje surove pretnje ne pretoci u delo i zato cu ponosno ustati i dignutog cela reci: ON ILI JA!

Capt'n Halfbrow
Vidiš Rasni ja se ne ljutim zbog te tvoje nazovi uvrede. Nisam paljevina kao pojedini da ti sad jebem sve po spisku po šablonu ''jebem ti seme nepravoslavno nesrbsko majmune jedan debilu jedan glupaku jedan imbecilu jedan''.

Budi čovek, prigrli trizomiju.

Hahaha ++

Jedan pazl vredi više od svih vas. Napuštam ovo intelektualno rvanje.

odličan pacifista ps
pretio panćeri i tražio da se nađu radi PESNIČENJA

ni manje ni više nego zbog poruke na forumu xd