Prijava

odbanuj ga pa moze da ti odgovori na ova pitanja ;)

ništa, leči pms van interneta, odgledaj neki feel-good film ljubavni :)
jako je pičkasto odgovarati tek kad rasni nema poena za forum

SAMO NAPRED RASNI DO POBEDE

kako nema, kaže ima zilion naloga sa pristupom forumu.
jao, nije valjda da me slago?

kakav jebeni kaligula od moda hahah

Uso sam samo da odgovorim NE BANUJ OVAJ NALOG SAMO RECI KADNOCES DA IZADJEM I IZACU.
evo sad nekih odgovora sacekaj 2 minuta.

Je l se Knez Lazar, bre, za ovo borio, oca mu očinjeg? Da se ljudi po "internetima" ovako ponašaju i ophode?

Prvo da pozdravim sve one koji me podržavaju.
Kosmo pa naravno da ocekujem ne mislis valjda da dzabe otvaram ove teme.
E sad sto se tice bana ne znam sta vise oces proslo je 100 godina od bana. Mislim jesam zasrao al jebi ga.
Drugo tiče se te neke tvoje stranice na fb o sitnim kolačima ŠTO LAŽEŠ DA SAM JA UGASIO TVOJU STRANICU NE ZNAM NI DA JE IMAŠ NISAM TOLIKA PIČKA

prošlo dva minuta, jel mogu sad da banujem cokulu?

Jel banovan nalog rasni ili sam ja banovan kao čovek jer sam uvredio tvoju malenkost?

I odgovori, a COKULU NE BANUJ, nego reci kad zavrsimo raspravu da izadjem i ja cu izaci sa naloga.

i da ga banuješ, ja ću pisati misli koje rasni ima, on neće biti na nalogu, a za to ne možeš da banuješ

Prvo da pozdravim sve one koji me podržavaju.

Hahha ovo ko kad daju izjave raznorazni ucesnici velikog brata i slicnih govana

Inače diktatura je bolji oblik vladavine od demokratije gdje god su ljudi govna sig.

rasni, ne postoje teoretske šanse ja da te odbanujem. na pogrešnu adresu se obraćaš. vidi sa nekim drugim modom ili sa kaizenom jel oće.
a to ' zasrao sam jebi ga ' prvi put sad kažeš, do sad je bilo da je potpuno bilo opravdano onako jesti govna

Ti znas da te ja mrzim i da mislim da si odvratna baba, ti mislis da sam ja debil i to je OK.
Ali jebi ga preterao sam onda i sad me treba vecno proterati zbog toga?
I odgovori mi za ono sto pricas da sam ti ugasio fb stranicu.