Prijava

Ti nisi svestan kad te ja jednom budem sreo da ces usrati i upisati od batina

Ocigledno si glupi klinac koji jednostavno ne shvata sa kim ima posla.

Bezi jebem te u usta sirotinjska, gutaces zube mamu ti jebem zakrzljalu

Ti da imas upola muda kao ja izasao bi mi na crtu do sad, jer sam te 10 puta zvao da se nadjemo

Svaka recenica je dodatni samar otvorenom sakom, pa ti gledaj. Nemoj da bude da nisam rekao posle.

Svaka pretnja na forumu je dodatni zub izbijen iz glave, pa ti nastavi. Racunaj da si vec pola izgubio

Ok lepi. Pozdrav.

hahah bombaš skoro pred penzijom a preti deci na humorističkom sajtu vukajlija.com kako će ih šamarati, žalim te prijatelju

Shomara ajd mani se sto ti je pomereno dupe nisam ja kriv da me proganjas po forumu. Sedi lepo sa calom i popunjavaj tikete, ne jedi govna puno.

daj link gde si mi to pomerao dupe da pokušam da ti uzvratim riternom ljutim

Ajde bezi u kurac

fin rečnik za jednog deku

mora da su ti unuci ponosni

Najjadniji lik na sajtu ubedljivo, bar da preti da ce me on licno istuci nego navodno on ima neke svoje fajtere koji me vec mesecima traze, lol. Sto je najgore ne znam cemu sve ovo i zasto hoce da me bije, ali sad mu je kasno da se izvinjava

a jebem vam mater bas

Aj jedite govna glupani
Jebe mi se za takmicenje sada

Bolje da smo organizovali rvanje 1 na 1 hahahaah

Glupander pseto je mislio da ako je njegova zurka svi ce ga slusati a boli sve kurac za njega zajebavaju se vataju guzare za bulju i glodju mdma dok pseto iz ugla svoje zabave sedi na tabureu-to ga podseca na dane kada je bio u osnovnoj skoli pa ga svi odjebali, a bio je njegov rodjendan. Niko ne voli kada je neko celav i prica da vepar moze da pojede jednog nilskog konja i dva jaguara ali samo kada je umoran inace moze i vise ako ceo dan nije nista radio pritom misli da je glavni baja ako jebe raspale kurve zeni iza ledja sto im smrde noge kao ciganski konj u sobi punoj vlage psetu ne smeta navikao je i kod kuce mislim ne njegovoj posto je izbeglica sa kosova pa je podstanar za sto peseset evra.

Šta sam ja rekao za čekaoničare na ovoj temi? Gubi mi se sa očiju