Prijava

Yahahahhaha jebem ti
Barone odlican!

danas je to vlademar sutra cu da budem ja itd jedino resenje je da se ukinu te kockarske teme

Pseto, nije ovo moja nostalgija, ali sećam se vremena kad je način izražavanja, na ovom sajtu a i drugde, bio čisto način da razmeniš par stavova sa drugim ljudima koji takođe vole da se izražavaju na sličan način, a ne da dobiješ nešto seksa. Ok, bilo je i toga, ne kažem, samo ja nikad nisam s tim namerama ovde pisao, ali nebitno. Voleo sam da pročitam tako neku kitnjastu rečenicu, i to na teme koje više ovde i ne postoje. Ovo sad, tuku te po glavi ako pišeš kako si navikao da pišeš. Što bih ja sad menjao način svog izražavanja, kao, došlo drugo vreme, moraš odjebati grubim rečima nekoga ko se ne slaže sa tobom, a širiti priču raznim kitnjastim retoričkim ukrasima ako hoćeš da muvaš žene. Malo je stereotipno, uprošćeno, jebi ga. Ja ionako ne znam kako da učestvujem u oko dve trećine tema gde se koristi to precizno, otvoreno izražavanje.
Uostalom, bili smo par puta u istom društvu, nismo nešto baš mnogo ni pričali, možda si primetio da nisam sad neki snob sa svilenim rukavicama, možda i nisi, svejedno.

Vas dvojica ste samo ludi na različite načine, u tome je problem ovde

puši kurčinu bohore šta se petljaš sad i ti

jel valja ova, pseto?

kako je premokar spid jebem ti zemlju više i narod kad ono na gramu jebenog amfetamina hoće da zarađuje

Duwaj ga, ja ne umem sad smisleno da te napušavam a Valdovu ulogu bih uzeti trebao

napiši mi onda pjesmu jebaga

Koji kancer od teme sa psetovim postovima takodje podrazumeva se, losije se osecam literalno, jebem vam majku

Ne bi trebao da psuješ jbg

To je neko moje mišljenje a mišljenje je ko guzica

Prosecna srbendo sad si mogao meni papu i bohu da donosis pice u kafani pa za koju godinu ko zna mozda bi i sedeo sa nama, ali ne ti si odbio da budes segrt, eto sad uzivaj dok te svi gaze, niko ne moze na ovome svetu sam da uspe, svi mi trebamo nekoga na koga se mozemo uvek osloniti, ko ce nas gurnuti kada mi klonemo, a tebe sad gaze gnjido bedna haha

Pseto, nije ovo moja nostalgija, ali sećam se vremena kad je način izražavanja, na ovom sajtu a i drugde, bio čisto način da razmeniš par stavova sa drugim ljudima koji takođe vole da se izražavaju na sličan način, a ne da dobiješ nešto seksa. Ok, bilo je i toga, ne kažem, samo ja nikad nisam s tim namerama ovde pisao, ali nebitno. Voleo sam da pročitam tako neku kitnjastu rečenicu, i to na teme koje više ovde i ne postoje. Ovo sad, tuku te po glavi ako pišeš kako si navikao da pišeš. Što bih ja sad menjao način svog izražavanja, kao, došlo drugo vreme, moraš odjebati grubim rečima nekoga ko se ne slaže sa tobom, a širiti priču raznim kitnjastim retoričkim ukrasima ako hoćeš da muvaš žene. Malo je stereotipno, uprošćeno, jebi ga. Ja ionako ne znam kako da učestvujem u oko dve trećine tema gde se koristi to precizno, otvoreno izražavanje.
Uostalom, bili smo par puta u istom društvu, nismo nešto baš mnogo ni pričali, možda si primetio da nisam sad neki snob sa svilenim rukavicama, možda i nisi, svejedno.

Pa ja sam i sada upravo pokusao da razmenim misljenje sa tobom zar ne? A ti mislis da pokusavam da promenim tvoj nacin izrazavanja verovatno jer to ti radis drugim ljudima, znas ono ljubomoran vidi ljubomoru svugde... Pisi brt kako hoces ili nemoj da pises uopste nije to moje da odredjujem/uredjujem ja sam ti samo rekao sta mislim o tome jer se o tome nekako povela prica.

Ovo sam mislio da smo raspravili vec ne znam zasto se vracas ali ajde... Jeste bili smo, jednom smo malo porazgovarali a drugi put sam te pitao neke gluposti jer si bio totalno stondiran pa mi bilo zanimljivo da vidim sta ces pricati o darvinovoj teoriji xd mada kad su tako vece grupe ljudi tesko je sa nekim ozbiljnije porazgovarati(a i ne ide jbg) i da, nisi snob slazem se ali ja ti brate nisam ni rekao da si snob. Rekao sam da je jedan deo tvog ponasanja snobovski i i dalje tako mislim. Mogu da razumem da kada pricas o knjizevnosti sa mnom da malo isforsiras to da si za mene dostojevski licno ali ti furas taj fazon i kada pricas sa nekima koji vidim citaju na dnevnoj bazi(ili se barem tako predstavljaju jbg) pa im ti kao objasnis sta je pisac hteo reci kao da oni nemaju dve vijuge u glavi. Mislim mozda nemaju neke nagrade ali ipak... :p xDDdDd

jel valja ova, pseto?

Korektno skroz brt xd

Odličan prikaz zašto je na sajtu postalo neprijatno.
Ne kapiram tu potrebu da postujete na temama koje vas ne interesuju? Ima dosta toga otvorenog lepog, interesantnog, pa se igrajte tamo. Što lepo ko sav normalan svet kad vidite nešto što nazivate " govno temom" lepo to govno ne preskočite umesto što ga čačkate.
Tema nije zaključana jer je otvorena u dogovoru sa moderatorom. To što nije otišla u željenom pravcu, neko je drugo pitanje.
Iskreno mi je žao kad sve ovo pročitam, što se uopšte trudim oko bilo čega.

Nemoj se predavati MP, kao one bakterije u onoj reklami.

Hahahahahahaha. Joj zajk!

Na sajtu je postalo neprijatno jer tripujete da ovakve teme zanimaju vise od dve ipo osobe. I sto je humor "Drugarice Katrin ja imam veci. Telefon. :D" nekako preziveo dvadeseti vek.

Да, и увек се на тим темама које никога не интересују појави неколико људи који ће да објасне како и зашто те теме никога не интересују. Уместо да их једноставно не интересују. Ја не идем на КК Црвена звезда или Хип-Хоп, рецимо, не интересују ме, па не идем и не пишем тамо како им је тема срање.