Prijava

Koja budala je videla dobru investiciju u kupovini sajta i onda ukidanju postera i reakcija sto gleda 80 posto ljudi i forsiranju definicija koje bleje 24 h sa po 20 ocena

ostali samo dugmići

Ocu bole me kurac.

Ajde vidi pa javljaj. Hosting bi trebalo da je oko 30e godišnje, taj neki rang.

Каизене откључај нам мод подфорум на кратко ако ћеш да бришеш све, буди милосрдан

Где је Расни да напише "хахахах одличан трол Каизене, ево насели смо сви, можеш сад да престанеш"

Ocu obavezno, i ja sam se sad nalozio da se podsetim slika :) . Nalozio hehe kontas. Ok skec.
30 evrica? Ja sam mislio da je to mnogo skuplje...

Kapiram da kajzen uopšte više nije tu, nego da taj novi lik bleji sad s njegovog naloga.

Jedno kršteno pitanje:

Hoćemo li biti obavešteni par dana unapred kada će forum biti ugašen i nakon koliko vremena će ponovo proraditi?

Pa da se selimo na forum lov i ribolov ako treba, tj. ako će forum da crkne na mesec-dva, ili tako nešto.

kajzen ce da obrise sve autore osim njega http://vukajlija.com/recnik/autori/6

Ma kaizen mora da placa zakup servera gde ce da drzi govna i to sve, sam hosting je tako otprilike.

Ma znam to, al sam mislio i da je hosting dosta veci. Mada eto odgovora na gore postavljeno pitanje, kako se isplati nekom ukidanje postera i reakcija, ko zna koliko to zauzima.

Kaizene tu si,prozbori koju

Каће такмичење неко

A i ovaj kaizen jebote, što ne kaže nešto više? Brate, objasni nam. Nije ti ovo Tru Detektiv, pa mi sad kao pogadjamo ko je ubica/vlasnik. Ne tripuj se.

Ne, ovo je Igra prestola.

Taboo. Sad će da se pojavi Kurd iz Afrike, mi svi mislili da je mrtav i to.

kaizen je poginuo jebote jel citate vi novine

dejan simic u pancevu

Ladno sam ušao u Blic/Crna hronika.

pa nema u blicu, u kuriru na onim stranama sto se svi zivi poobise i izginuse. ja video jutros