Prijava

Potvrdite iz iskustva komšije na dve kuće od mene kako je vojevanje dole malo dalje od granice kuvanje kafe, a ostavio u kući ženu i klinca od dve godine. Pička vam materina usrana.

Па, јел се вратио?

Иначе, једна офтопик тема - зар не би било исправно мушкарцу рећи - курац вам очев, а не пичка вам материна? Шта значи иначе псовка - пичка ти материна? То је псовка за жене.

Бомбаш, да се јавио Талентовани глупан или Плинара, па да серенда нешто, али ти, партизановац, чији је клуб основао лично Фрањо Туђман, па још сте на тај усрани усташки грб метнули Немањића орла, па још круну краљевске куће Карађорђевић... јеботекурац, само ти још кукасти крст фали са Давидовом звездом да ти тај дебилни грб буде ненормалан у комплету. Ћути и покри се шаховницом, Фрањевац.

onda bi valjda ptarsiji uzgajali,ne bi se cimali sa transportom.
a i deluje mi ko suva kamencina di ne mozes ni za potrebe stanovnistva uzgajati jednu povrcku.deluje mi,mozda gresim.

brt stvarno lupas, onaj deo oko peci i djakovice je stvarno kurac ali pomoravlje jebeno ne moze biti neplodno...

Jeste, vratio se negde 2002. čini mi se, sa drugom od isto 27-28 godina, ali boga pitaj da l' su to stvarno oni...

Nije bas ni nesto da je plodno, uglavnom sam gledao vinograde, ima zita i kuruza naravno, ali realno neka nize klasa macvanske ili sumadijske zemlje, i crvenica nekakva

Pa da je ne znam ni ja kakva zemlja otrovana je u pojedinim oblastima. Ima par stranih dokumentaraca na yt gde se pominje Kosovo sa nivoom uranijuma.

alal vam kurac svima, od teme vracanje vojnog roka vi zaratiste sa svim mogucim i nemogucim komsijama, te siptari te hrvati te bugari, nego gde su vam makedonci? rumuni, madjari, sad cete ovde da pravite veliku srbiju od lamansa do bosfora, a kad vam zakuca na vrata vojni pozivar ko zna gde cete da budete.
klasicne srpske patriote

Kao da su vas u bosni zasipali polenom.

Pa rekao sam i za Hadžiće. Preko 70% ljudi koji su bili u Hadžićima dok je trajao napad je umrlo od raka u narednih 5 godina. Neki koji su dirali zemlju su umrli u roku od 2-3 dana. Nokti im ispadali itd.
Sad balije tamo žive i umiru od raka. Sve je to NATO zaostavština za kkji će trebati mnoogo godina da se neutralizuje.

nego gde su vam makedonci?

Македонци не постоје. Све су то Срби со тешката говорната маната.

To su bugarata sa sufiksima na ta

Poznati makedonci: tose boki13 kalijopi

brt stvarno lupas, onaj deo oko peci i djakovice je stvarno kurac ali pomoravlje jebeno ne moze biti neplodno...

ok.ajde.jese zna koliko teritorije kosova je sa obradivim zemljistem.nisam bas najbolji sa kosovom.cisto me ineteresuje.
ne mogu da se setim ikada da je neko pominjao nesto najbolje(ili bilo kakvo),a da je izniklo iz zemlje,a da je sa kosova.sem vutre.

Božur niče na Kosovu, po predanju Jelene Tomašević.

I opel kalibra raste tamo

Bozur nice svugde ali kosovski bozur(crveni) raste samo na kosovu, polje pored gracanice mu je prirodni habitat. Naravno ima ga i u saksijama i po dvoristima i to ali samo tu prirodno nice. Meni trebao za svadbu nije mu vreme bilo porucio iz holandije jebali mi kevu sa cenom

Sanitarni kupus je npr bolji na kosovu nego nego u futogu. Krompir isto vrhunski. Zito oko binacke morave(ljudi uglavnom ni ne znaju za cetvrtu moravu...). Paprika isto uspeva ko u leskovcu jbg. Problem je samo sto je futog npr blizi beogradu p je kupus jeftiniji 3rsd po kilu pa se nikom ne isplati da vuce sa kosova itd

Neko je pomenuo lozu i nema pojma sta prica zasto bi iko kupovao kosovsko grozdje a tikves na 50-100km

Brate, je l' te skuplje koštala svadba ili razvod?

Kosovar, mene je neki Zarko naucio na Kosovu da trazim bire ftohte u kafani, ne znam jel to ispravno

Razvod, ako uracunamo zivce i vreme.