Prijava

Нежни цвете, видиш да је лепше када ти се привиђају радосне ствари, а не сечење глава? Обоји свој свет шареним бојама.

Mene samo zanima koga ćete da naselite na to Kosovo kada ga oslobodite (kao što nesumnjivo hocete)?
Pošto će nešto da boli Raća Petrović ove što su se uvalili ovde po elektrodistribuciji i policiji, imaju kola stanove žene, decu i švalerke ovde posle 20 godina da se vrate dole.

Naselicemo sve lpd ds djb botove sto su podstanari i nemaju leba da jedu (vucic im kriv za sve) prepisacemo im kuce i davati odredjeni procenat od Trepce kao socijalnu pomoc i subvencije na uzgoj gloginja

Кинезима. Населићемо Косово Кинезима. Ем се јебу ко штуке, ем раде као Црнци. Речено је да ће дођи жути људи и пити воде са Мораве. Ако Тарабић греши, Николић сигурно не греши.

Ćinezi su veća govna od Šiptara, realno. Ovi bar liče na ljude.

tamo ne treba nikoga naseliti.treba proizvoditi drogu ili sirovine od kojih se prave droge.posejati po celoj teritoriji ili sta se vec radi sa oredjenim stvarima.ukoliko nesto ne moze zbog geografskog podnevlja da uspe,razviti vestacke uslove.biti inovativan,praviti jos opijata.rade to i sipci samo bi mi imali sve sirovine i gotov proizvod.to je vec usteda.jos i tansport,nema nekog veceg cimanja.sve to odradimo,trpamo parama koga treba da kaze da je to sve ok,da nema droge.vrlo brzo bi se to dobrano isplatilo.treba opredjen broj ljudi da radi i odredjen broj ljudi da odstranjuje one koji nisu tu da rade,vec iz bog zna kakvih pobuda.
nema tamo bas nekih uslova za uzgajanje.uloziti kintu i stvoriti uslove.

Podrucije Kosova je vecinom kancergenk

inace,vecina opijata je poznata po neverovatnoj kolicini zdravlja koje sadrze u sebi.

Dok Srbija misli kako da vrati Kosovo intelektualna elita vec misli kako da ga naseli nakon toga

Najvece "Kosovo je Srbija" patriote sa ove teme: ima balavaca koji su Kosovo videli na dnevniku, likova koji su sa njega pobegli, nekih koji tvrde da je kancerogeno, kao i predloga da treba naseliti Kineze tamo.

I posle Ceda Jovanovic izdajnik.

Hahahaha ajde vidi podatke o raku na Kosovu. Šiptare rakčina izjeda. Kao i balije u Hadžićima koje je i dalje br 1 po broju obolelih po glavi stanovnika.

nema tamo bas nekih uslova za uzgajanje.

De nema dal si lud

onda bi valjda ptarsiji uzgajali,ne bi se cimali sa transportom.
a i deluje mi ko suva kamencina di ne mozes ni za potrebe stanovnistva uzgajati jednu povrcku.deluje mi,mozda gresim.

Које курчево Косово, једино признајем полицајце и војнике који су били на граници са Шиптаријом, све ово остало што је ишло на Косово је свирало курцу и кувало кафе, реални да будемо.

E, ovo je uglavnom surovo tačno. Potvrđujem iz ličnog iskustva. Pri tome, ja nisam bio ni policajac ni vojnik na granici sa šiptarijom.

Kakav crni suvi kamen, metohija cela plodnija od vojvodine.

Potvrdite iz iskustva komšije na dve kuće od mene kako je vojevanje dole malo dalje od granice kuvanje kafe, a ostavio u kući ženu i klinca od dve godine. Pička vam materina usrana.

po obradivoj povrsini po stanovniku su na 87 mestu u svetu.ispod njih neke pustare i planincuge.(nije to sada bas precizno jer ih ima ko govana).slabo sam se nesto naslusao da je najbolja na primer psenica uvek stizala iz metohije.
elem,nije ni bitno toliko.ukoliko moze onda jos bolje.

Potvrdite iz iskustva komšije na dve kuće od mene kako je vojevanje dole malo dalje od granice kuvanje kafe, a ostavio u kući ženu i klinca od dve godine. Pička vam materina usrana.

Jebi ga, rekao sam UGLAVNOM tačno.
Mogu sad i ja da ti pričam o klincima od 19 godina iz vojne policije koje je zakačio produžetak na Kosovu i koje je raznela mina na putu koju su posejali šipci u blizini Komorana i o sličnim slučajevima koji su se desili dublje u teritoriji Kosova, ali uglavnom, počev od tamo nekog 5-10 aprila pa do povlačenja u junu 1999. godine, u većem delu Kosova bilo je prilično bezbedno i neaktivno.

Dok Srbija misli kako da vrati Kosovo intelektualna elita vec misli kako da ga naseli nakon toga

Pa normalno a ne ko ker koji juri auto.

Najvece "Kosovo je Srbija" patriote sa ove teme: ima balavaca koji su Kosovo videli na dnevniku, likova koji su sa njega pobegli, nekih koji tvrde da je kancerogeno, kao i predloga da treba naseliti Kineze tamo.

I posle Ceda Jovanovic izdajnik.

Aj učipi se da vidimo šta misle i navijači. Treba dati i mentalno zaostalima priliku da se izraze u demokraciji.