Prijava

Хрвати би били доста јаки да су им Жижић, Хезоња и Зубац у екипи.... Чак је и јебени Билан бољи од Планинића и Жорића.... Роко Укић на плеју, немој да се зајебавамо.... Трећину тима им чине играчи Цедевите.... Богдановић може да поспе 30 поена к'о из пичке коме хоће и Шарић је играчина, Бендер има НБА сезону иза себе и једино још Симона вреди поменути од њих да ваља и то је то....

zubac je njima u ekipi ne znam gde si procitao da ne igra

Jel odigrao Bender vise od pola sata u NBA ukupno? Ozb pitam. Kad god sam pratio poene igraca za tiket, uvek je ili na klupi ili nije u protokolu.

Има 40-50 утакмица Бендер и више му вреди тренирати у Финиксу и играти неких 10-15 минута по мечу него у Евролиги у Макабију да спарингује са Цирбесом и Џоом Александером.... К'о и Радуљица за СП 2014, после Милвокија, где није био курчина која само зависи од Теа као на осталим такмичењима....

igrace zubac 100 posto a i jebace nas hrvati zasigurno Saric ima preogromno samopuzdanje sad posle ove sezone imao je brutalnu sezonu to je njemu trebalo samo da tamo bude dobar

Dajte link ako neko ima za repstaciju...da ne gledam ovu klincadiju bzvz :D

Играће Зубац, а наводно раде и на васкрсавању Дражена и подмлађивању Рађе и Кукоча....

igrace zubac 100 posto a i jebace nas hrvati zasigurno Saric ima preogromno samopuzdanje sad posle ove sezone imao je brutalnu sezonu to je njemu trebalo samo da tamo bude dobar

Lol baš se treba plašiti Hrvata, tim kome u pripremnim utakmicama po pola sata igraju Bogdanović i Šarić zato što su ostali toliko dobri kod kockastih baš ima čemu da se nada.

Bukvalno, nema šanse da njih dvojica ovim tempom iznesu celo prvenstvo, neko četvrtfinale im je realan domet

S ogromnom kurcoboljom igramo, a opet nam nista ne mogu

Gledah vas protiv Poljske.

Tu ste negde sa Izraelom

Nije mi jasno da kroati nisu kupili prebrutalnog crnju na poziciji pleja, imaju ogromnu želju da uzmu medalju, a bez nekog takvog nemaju šanse jbg

Kako pogađam, kladite se da ustaše uzimaju prvenstvo, e

Dobro, mogu grci da prodju grupu xd

Бокте, неће бар 10 одличних играча бити на Еп.