Prijava

Uživaj u dobroj košarci o/

Спора утакмица у пичку материну...

Natjerao Mesina ove da peglaju odbranu izgleda.

Ако буду овако играли одбрану и повежу мало напад, могли би бити изненађење. Имају квалитетне појединце.

Mogu da ga puse, sad cemo ih nabiti 15 razlike

realno, ja ne vidim kako bilo ko sem litvanije i španije može da nas dobije čak i ovako okrnjene

Ne kapira niko bogdana, ni posle pika ni posle kretanja u prodor

Zato ne vidim nacin da iko brani ove lob pasove za bobisku(mozda jebeni gasolovi)

Hahaha pa sprda se bobi jbt

Мицић официјелни спонзор чира за Еуробаскет 2017.

koliko ne mogu da svarim birčevića jebenog

Pogle ovog belinelija smrdljivka malog

Kol'ko dosadna utakmica

IZgleda da ni Porzingis nece igrati...

Ma jebem ih u usta baš. 30 vrhunskih igrača otkazalo, kad nama umesto tandema Teodosić-Jokić igraju Micić-Birčević.

Biće ovo mučno za gledati. A tako su mi trnula jajca od uzbuđe ja svaki put kad pomislim na EP, sad su me ubili u pojam.

Tilmo većinu tih igrača boli kurac za ovo EP jer je nebitno takmičenje ove godine pošto nije kvalifikaciono ni za SP ni za OI. Tužna istina.

Nisam to znao, al opet valjda je dovoljno što je EP jebemu miša. Jedino Litvanci neguju kult reprezentacije, kod ostalih otišlo sve ukurac.

Играће Порзингис, не знам одакле да не игра и Летонија може да појебе овај Евробаскет....
А и Литванцима Сабонис не игра.... Валанчијунас им је увек ту, а остатак тима није ни да му присмрди по квалитету, а и, осим Кузминскаса, раштркани су по Европи.... Да нема повреда код наших (и треба НБА да повлачи играче, а не да играју или тренирају под повредом па да се догоди срање као са Калинићем у фазону ''ма није то ништа, проћи ће'') и ми бисмо дошли у најјачем саставу изузимајући Јокића....

Kalinic je rekao da "kad ne bi bilo ovoliko otkaza da bi odavno bio kuci jer ga ledja jebu odavno, ovako hoce da proba da igra i zeli da igra"